SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ruslar’a göre Dünya Kupası’nın en başarılı takımı Rusya

Rusya’da yapılan araştırmaya göre Dünya Kupası'nın en başarılı takımının Rusya olduğu ortaya çıktı. Ruslar araştırmada en başarılı futbolcu olarak kalecileri Igor Akinfeev'i seçti.

Güncellenme: 16:15, 18/07/2018
Ruslar’a göre Dünya Kupası’nın en başarılı takımı Rusya

Rusya'da düzenlenen ve başarıyla tamamlanan Dünya Kupası’nın yankıları sürmeye devam ediyor. Rusya'da yapılan araştırmaya göre Rus halkı Dünya Kupası’nın en iyi takımını Rusya olarak seçti. Rusların yüzde 29'u Rusya'yı en başarılı takım bulurken, yüzde 23'ü Fransa'yı, yüzde 21'i ise Hırvatistan'ı başarılı buldu. Rusya'da faaliyet gösteren bir araştırma şirketinin yayınladığı verilere göre Ruslar, Dünya Kupası’nın en başarılı futbolcularını ise yine kendilerinden belirledi.

Ruslar, en başarılı futbolcu olarak Rusya Milli Takımı kalecisi Igor Akinfeev'i seçerken, Artem Dzyuba yüzde 13'le ikinci en beğenilen futbolcu oldu. Ruslar’ın yüzde 5'i en başarılı futbolcular sıralamasında Luka Modric'i tercih ederken, Fransa Milli Takımı’nın en genç ve başarılı futbolcusu Mbappe'ye yüzde 2 oranında destek verdi. Portekizli Ronaldo ise yüzde 1'lik destek alabildi. İLGİLİ HABER Vida yürekleri ağza getirdi! Az daha düşüyordu... Vida yürekleri ağza getirdi! Az daha düşüyordu...