SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gökdeniz Karadeniz: ‘Abdülkadir 60-70 milyon euro olurdu’

Trabzonspor'un eski futbolcususu Gökdeniz Karadeniz, Trabzonspor'a kırgın olduğunu söyledi, Bordo Mavililer'in genç oyuncusu Abdülkadir için iddialı konuştu.

Güncellenme: 12:12, 18/07/2018
Gökdeniz Karadeniz: ‘Abdülkadir 60-70 milyon euro olurdu’

Trabzonspor’a kırgınlığı olduğunu söyleyen Gökdeniz Karadeniz, “Trabzonspor’a kırgınlığım yok değil. Rusya’da insanlar, Trabzonsporlu Gökdeniz diyorlar. Futbolu bıraktığımda, veda maçı veya aldığım ödüllerle ilgili Trabzonspor’dan bir açıklama beklerdim.” dedi.

Trabzonspor’un genç ismi Abdülkadir Ömür’e ayrı bir parantez açan Gökdeniz Karadeniz, “Abdülkadir, Arjantinli olsaydı; Arjantin’i de geçtim Kolombiyalı olsaydı, şu anda değeri 60-70 milyon Euro olurdu” diye konuştu.

Celta Vigo’ya transfer olan Okay Yokuşlu’nun daha önce Zenit’in girişimde bulunduğunu kaydeden Gökdeniz, “Henüz Celta Vigo ile imzalamamışken, arkadaşım olan Zenit’in teknik direktörü Okay’ı istemişti. Ama Okay, İspanya’yı tercih etti” itirafında bulundu.

İLGİLİ HABER Olcay Şahan`dan çarpıcı Mesut Özil ve İlkay Gündoğan yorumu Olcay Şahan`dan çarpıcı Mesut Özil ve İlkay Gündoğan yorumu