SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Gökdeniz Karadeniz: ‘Abdülkadir 60-70 milyon euro olurdu’

Gökdeniz Karadeniz: ‘Abdülkadir 60-70 milyon euro olurdu’

Trabzonspor'un eski futbolcususu Gökdeniz Karadeniz, Trabzonspor'a kırgın olduğunu söyledi, Bordo Mavililer'in genç oyuncusu Abdülkadir için iddialı konuştu.

Trabzonspor’a kırgınlığı olduğunu söyleyen Gökdeniz Karadeniz, “Trabzonspor’a kırgınlığım yok değil. Rusya’da insanlar, Trabzonsporlu Gökdeniz diyorlar. Futbolu bıraktığımda, veda maçı veya aldığım ödüllerle ilgili Trabzonspor’dan bir açıklama beklerdim.” dedi.

Trabzonspor’un genç ismi Abdülkadir Ömür’e ayrı bir parantez açan Gökdeniz Karadeniz, “Abdülkadir, Arjantinli olsaydı; Arjantin’i de geçtim Kolombiyalı olsaydı, şu anda değeri 60-70 milyon Euro olurdu” diye konuştu.

Celta Vigo’ya transfer olan Okay Yokuşlu’nun daha önce Zenit’in girişimde bulunduğunu kaydeden Gökdeniz, “Henüz Celta Vigo ile imzalamamışken, arkadaşım olan Zenit’in teknik direktörü Okay’ı istemişti. Ama Okay, İspanya’yı tercih etti” itirafında bulundu.

18 Temmuz 2018 Olcay Şahan`dan çarpıcı Mesut Özil ve İlkay Gündoğan yorumu Trabzonspor'un tecrübeli oyuncusu Olcay Şahan, çok iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, rekabete her zaman hazır olduğunu söyledi. Olcay, Mesut Özil ve İlkay Gündoğan'a Almanya'da getirilen yoğun eleştiriler hakkında da yorumda bulundu. İlgili Haberi Oku