SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emre Belözoğlu: Belki haddime değil ama Trabzonspor özüne dönmeli

Medipol Başakşehir'in tecrübeli futbolcusu Emre Belözoğlu, takımının Avusturya kampında önemli açıklamalarda bulundu. Belözoğlu sezon sonunda büyük ihtimalle futbolcu bırakacağını açıkladı.

Güncellenme: 15:15, 18/07/2018
Emre Belözoğlu: Belki haddime değil ama Trabzonspor özüne dönmeli

Başakşehir’in tecrübeli oyuncusu Emre Belözoğlu yeni sezon öncesi çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. İşte Emre’nin açıklamalarından satır başları…

“Trabzonspor’un özüne dönmesi gerekiyor. Bu benim haddime değil ama Trabzonspor, kendi altyapısından yetiştirdiği oyuncularla ses getirdi. Baktığınızda Trabzon’dan çıkan çok sayıda oyuncu var. Ben de anne tarafından Trabzonluyum.”

“Beni ıslıklayan herkes, ben onların takımında olayım diye can atar, bundan şüphe olmasın. İyi futbolcu ıslıklanır, bazen motivasyonumu düşürmek için yapılır. Ama eminim herkes evine gittiğinde ‘Emre benim takımımda olsa’ der”

“Galatasaray kendi sahasında hiç puan kaybetmedi. Bunun nedeni taraftarıydı. Bizim de taraftar sayımız fazla olsaydı, 80’li puanların altında kalmaz ve şampiyon olabilirdik.

“Genç futbolculara tavsiyem bu mesleği hayatlarının merkezine koymaları.  Cumhurbaşkanımız futbol için büyük şans. Kendi öz değerlerimizi yetiştirip Avrupa’ya satmalıyız. Uzun periyotta bu ülkemize büyük katkı sağlar.”

“Sezon sonunda büyük ihtimalle futbolu bırakacağım”

Yayınlanma Tarihi:15:09,