SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş öne geçse de yetmedi, Oğuzhan Özyakup beğeni topladı…

Beşiktaş, 2-0 öne geçtiği hazırlık maçında Reading ile 2-2 berabere kaldı. Siyah-beyazlılarda bir gol kaydeden Oğuzhan Özyakup oyunuyla beğeni topladı.

Güncellenme: 23:27, 17/07/2018
Beşiktaş öne geçse de yetmedi, Oğuzhan Özyakup beğeni topladı…

Beşiktaş hazırlık maçında Reading ile 2-2 berabere kaldı. Karşılıklı ataklarla geçen maçın ilk yarısı golsüz eşitlikle tamamlandı. Siyah-beyazlılar ikinci yarıya Gökhan Gönül, Larin ve Lens yerine Gökhan Töre, Mustafa ve Caner değişiklikleriyle başladı.

Beşiktaş, 60. dakikada Gökhan Töre'nin sağ taraftan ceza sahasına ortası sonrası Babel'in kafa vuruşuyla öne geçti (1-0). Babel 66. dakikada yerini Orkan'a bıraktı. 75. dakikada Oğuzhan, ceza sahasında Mustafa ile verkaç yaptıktan sonra farkı ikiye çıkartan golü kaydetti. 76. dakikada Oğuzhan çıktı, Necip oyuna girdi. Oğuzhan sahada kaldığı bölümde takımın öne çıkan ismi oldu.

84. dakikada Reading farkı bire indirdi (2-1). 85. dakikada Adriano ve Tolgay'ın yerine Aras ve Mertcan oyuna dahil oldu. 90. dakikada Reading skoru 2-2'ye getirdi ve maç berabere bitti. İLGİLİ HABER Beşiktaş Avrupa deplasmanına taraftar götürmeyecek! Beşiktaş Avrupa deplasmanına taraftar götürmeyecek!