SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor´da Sosa takımla çalışmalara başladı

Trabzonspor, bugün saat 11.30´da yapılan antrenmanla Slovenya´daki kamp çalışmalarına devam etti. Orta saha oyuncusu Jose Sosa da sakatlığının ardından uzun bir süre sonra ilk kez takımla çalıştı.

Güncellenme: 15:03, 16/07/2018
Trabzonspor´da Sosa takımla çalışmalara başladı

NK Triglav Kranj ile oynanan hazırlık maçının ardından çalışmalarına ara vermeden devam eden Trabzonspor, bugün teknik direktör Ünal Karaman yönetiminde yapılan antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.  Antrenmana sakatlığı bulunan Burak ile salonda çalışan Castillo katılmazken, Kamil Ahmet ise takımdan ayrı çalıştı. NK Triglav Kranj maçında 90 dakika forma giyen oyuncular antrenmanda takımdan ayrı koşu yaparken, diğer futbolcular ise taktik ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi.

SOSA TAKIMLA ÇALIŞTI

Bu arada Slovenya´daki ilk etap hazırlık kampında sakatlanan Jose Sosa, 11 gün sonra takımla çalışmalara başladı. Yaklaşık yarım saat boyunca takımla çalışan Arjantinli oyuncu ardından takımdan ayrılarak kondisyon çalışmalarına devam etti. Dizinde ağrıları bulunan Batuhan Artarslan´da antrenman sırasında takımdan ayrı topla çalışma yaptı.

KARAMAN ONAZİ İLE KUCAKLAŞTI

Antrenman öncesi saha kenarında bir süre Ogenyi Onazi ile sohbet eden teknik direktör Ünal Karaman, konuşmanın ardından Onazi ile birbirine sarıldı. Samimi görüntülerin yaşandığı anların ardından Karaman daha sonra sakatlığı bulunan ve tedavisi devam eden Castillo´nun yanına giderek onunla da sohbet etti, sağlık durumu hakkında oyuncudan bilgiler aldı.

HÜSEYİN ÇİMŞİR DÖNDÜ

Trabzonspor´da teknik direktör Ünal Karaman´ın yardımcı antrenörlerinden Hüseyin Çimşir, Pro lisans kursunun sona ermesinin ardından Slovenya´ya gelerek takıma dahil oldu. Çimşir, bugün yapılan antrenmanda da yer aldı.

KARAMAN´IN OĞLU KAMPA GELDİ

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman´ın oğlu Gökbörü Saltar Slovenya kampına gelerek, Karaman´ın moralini yükseltti. Antrenmanı da izleyen Gökbörü Saltar, antrenman sonrasında ise Ünal Karaman ile birlikte yürüyerek sahadan ayrıldı.

OLCAY İLE KARAMAN ŞAKALAŞTI

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman basınla sohbet ettiği sırada bir basın mensubunun `hocam futbolculuk döneminde kamptan kaçardınız´ demesi üzerine bunu duyan Olcay Şahan, Karaman´ın yanına gelerek, “Hocam bize kötü örnek bunlar” dedi. Bunun üzerine ise Karaman, “Bir tane antrenman kaçırmadım. O disiplinden asla kopmadım” yanıtını verdi.

İLGİLİ HABER Trabzonspor`dan Burak Yılmaz açıklaması! Trabzonspor`dan Burak Yılmaz açıklaması!