SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Phillip Cocu’dan drone ile takip!

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarını İsviçre'nin Lozan kentinde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Phillip Cocu çift kale maçı drone ile kaydettirip incelemek için görüntüleri istedi.

Güncellenme: 21:02, 16/07/2018
Phillip Cocu’dan drone ile takip!

Teknik direktör Phillip Cocu yönetiminde basına açık gerçekleştirilen antrenmanda, futbolcular ısınma hareketlerinin ardından kondisyon ağırlıklı çalışmalar yaptı.

Daha sonra iki takıma ayrılan sarı-lacivertli futbolcular, çift kale maç yaptı. Maçta futbolcuların neşeli tavırları dikkati çekti. Oyuncular çift kale maçlarda drone ile havadan takip altına alındı. Bu görüntüler daha sonra izlenip futbolcuların verileri analiz edildi. Teknik direktör Phillip Cocu bu görüntüleri izleyerek oyuncuların doğrularını ve yanlışlarını belirleme imkanına sahip oluyor.

Kampa bugün katılan Nabil Dirar ve Martin Skrtel çift kale maçta yer aldı. Teknik direktör Cocu’nun maçı sık sık durdurup oyuncuları ikaz ettiği gözlendi. Sarı-lacivertlilerde Mehmet Ekici, Yiğithan Güveli ve Erten Ersu dinlendirildi. Fenerbahçe, kamp çalışmalarını yarın yapacağı antrenmanla devam edecek.