SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Genç voleybolcu hayatını kaybetti

Genç voleybolcu hayatını kaybetti

Trafik kazası sonucunda ağır yaralanan ve yaşam mücadelesi veren 17 yaşındaki genç voleybolcu Beyza Adalı hayatını kaybetti.

Tekirdağ’ın Saray ilçesinde geçtiğimiz hafta otomobilin çarpması sonucu ağır yaralanan ve yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren genç voleybolcu Beyza Adalı vefat etti. Türkiye Voleybol Federasyonundan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Trakya Gelişim Bayan Voleybol Takımı oyuncusu 17 yaşındaki Beyza Adalı’nın tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Türkiye Voleybol Federasyonu olarak Beyza Adalı’ya Allah’tan rahmet diliyoruz. Kederli Adalı ailesine, Trakya Gelişim Voleybol Şubesi’ne ve tüm voleybol camiasına baş sağlığı dileriz.” Federasyon ayrıca cenazeyle ilgili bilgilendirmenin daha sonra yapılacağını açıkladı. 06 Temmuz 2018 Otomobilin çarptığı genç voleybolcu Beyza Adalı ağır yaralandı Tekirdağ'da Trakya Gelişim Voleybol takımında forma giyen 17 yaşındaki Beyza Adalı kendisine çarpan araba sonucunda ağır yaralandı. Duran kalbi tekrar çalıştırılan genç sporcu yaşam savaşı veriyor... İlgili Haberi Oku