SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Belçika 16 gol attı, televizyonlar bedavaya geldi!

Belçika 16 gol attı, televizyonlar bedavaya geldi!

Belçika'nın üçüncülük maçında İngiltere'yi 2-0 mağlup ederken Belçika'da hizmet veren bir elektronik mağazası televizyon alan müşterilerini sevindirdi. Belçika'nın 15 golden fazla atması halinde kampanya dahilinde televizyon alan müşterilere paralarının iade edileceği sözünü veren mağaza, Hazard'ın skoru 2-0'a getiren Belçika'nın turnuvadaki 16. golünün ardından sözünü tutacağını açıkladı.

Rusya’nın ev sahipliğindeki Dünya Kupası’nda üçüncülük maçında Belçika ve İngiltere, Saint Petersburg’da bir araya geldi. Belçika sahadan 2-0 galip ayrılırken Kırmızı Şeytanlar, tarihinde ilk kez dünya üçüncüsü oldu. Altın jenerasyonun bu başarısının yanında karşılaşmada atılan iki gol farklı bir anlam taşımaktaydı.

Belçika’da hizmet veren bir elektronik mağazası, Belçika’nın Dünya Kupası’nda 15 golden fazla atması halinde, televizyon alan müşterilerine para iadesi sözü vermişti.

82’de Eden Hazard’ın İngiltere ağlarına gönderdiği gol, Kırmızı Şeytanlar’ın turnuvada attığı 16. gol oldu. Mağaza sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kampanya dahilinde televizyon satın alan müşterilerine paralarının iade edileceğini duyurdu.

14 Temmuz 2018 MAC SONUCU | Belçika 2-0 İngiltere | Belçika tarih yazdı... 2018 Dünya Kupası üçüncülük maçında İngiltere ile karşılaşan Belçika, karşılaşmanın 4. dakikasında Thomas Meunier ve 82. dakikada Eden Hazard'ın attığı goller ile maçtan 2-0 galip ayrılan taraf oldu. Belçika aldığı bu galibiyet ile 2018 Dünya Kupasını üçüncü olarak sonlandırdı. Belçika milli takımı 1986' yılında kaybettiği üçüncülük maçının ardından tarihlerinde ilk kez Dünya Kupası'ndan bronz madalya ile ayrılmayı başardı. İlgili Haberi Oku