SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Kayserisporlu Bilal Başaçıkoğlu: ‘Milli Takım’da kalıcı olmak istiyorum’

Kayserisporlu Bilal Başaçıkoğlu: ‘Milli Takım’da kalıcı olmak istiyorum’

Kayserispor'un Feyenoord'dan kadrosuna kattığı gurbetçi futbolcu Bilal Başaçıkoğlu, "Hedefim önce Kayserispor'da sonra milli takımda kalıcı olmak" dedi.

Yeni sezon hazırlıklarını Erzurum’da devam ettiren Kayserispor’da yeni transfer Bilal Başaçıkoğlu antrenman sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Kayserispor’un geçen sezon iyi performans gösterdiğini ifade eden Bilal Başaçıkoğlu, “Kayserispor, geçen sezon özellikle sezonun ilk yarısında iyi bir performans göstermişti. Ondan sonra bir düşüş yaşadılar. İnşallah bu sezon takım olarak iyi bir performans sergiler ve Avrupa kupalarına kalırız. Takımımız çok iyi” diye konuştu.

Göstereceği performansla yeniden Milli Takım’a seçilmek istediğini belirten Başaçıkoğlu, “Feyenoord’da ilk 11’de fazla forma şansı bulamıyordum. Ama burada daha fazla forma şansı bulabileceğimi düşünüyorum. Fatih Terim zamanında Milli Takım’a davet edilmiştim ama Mircea Lucescu zamanında henüz Milli Takım’a hiç çağrılmadım. İnşallah bu sezon kendisiyle buluşuruz. Bu sezon hedeflerim öncelikle takım olarak sezonu ilk 6’da bitirmek. Sonra hedefim Umut (Bulut) ağabeyim ve diğer golcülerimize gol attırmak. Kayserispor’da iyi bir performans göstererek Milli Takım’da kalıcı olmak istiyorum” ifadelerini kullandı. 12 Temmuz 2018 Futbolcu fabrikası Altınordu`da büyük değişim Spor Toto 1. Lig'de geçen sezon averajla Play-Off'u kaçıran Altınordu'nun kadrosunda yeni sezon öncesi büyük değişim yaşandı. İlgili Haberi Oku