SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Cristiano Ronaldo, Juventus transferini ailesiyle kutladı

Cristiano Ronaldo, Juventus transferini ailesiyle kutladı

Real Madrid'den İtalyan devi Juventus'a transfer olan Cristiano Ronaldo, 100 milyon Euro'luk transferi ailesiyle birlikte kutladı. Ronaldo ailesiyle yediği akşam yemeğinden bir fotoğraf paylaşarak "Keyifli anlar" ifadesini kullandı.

SÖZCÜ SKOR / DIŞ HABERLER Yaz transfer döneminin en sansasyonel imzasını gerçekleştiren ve başarılarla dolu Real Madrid kariyerine nokta koyup Juventus’un yolunu tutan Cristiano Ronaldo, 100 milyon Euro’luk transferi ailesiyle kutladı.

Lovely moments!

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

İtalyan devinden yıllık 30 milyon Euro kazanacak olan Portekizli, Instagram hesabından ailesiyle yediği yemekten bir fotoğraf paylaştı ve “Keyifli anlar” ifadesini kullandı. Dünya Kupası’nda Son 16 Turu’nda Uruguay’a 2-1’lik skorla mağlup olarak elendikten sonra 33 yaşındaki yıldız isim; kız arkadaşı Georgina Rodriguez ve oğlu Cristiano Ronaldo Jr ile Yunanistan’da tatilini sürdürüyor.

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

12 Temmuz 2018 Real Madrid`e şok! Ronaldo da gitti, takipçiler de... Futbolun sadece futbol olmaması gibi, transferler de artık sadece bir futbolcuyu kadroya katmak değil. Bugünlerde bir oyuncuyu aldığınızda hayran ordusu da onu izliyor. O oyuncunun adı Cristiano Ronaldo olduğunda ise mesele çok büyüyor... İlgili Haberi Oku