SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta Metin Albayrak, Domagoj Vida hakkında konuştu

Dünya Kupası'nda finale yükselen Hırvatistan'da başarının önemli parçaları arasında yer alan Domagoj Vida hakkında, Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak'tan bir açıklama geldi. Albayrak, "Her futbolcu satılabilir, Beşiktaş'ın menfaati doğrultusunda. Altyapımız da hazır, bunun mühendisliği üzerine çalışıyoruz, teklifler var" dedi.

Güncellenme: 16:28, 13/07/2018
Beşiktaş’ta Metin Albayrak, Domagoj Vida hakkında konuştu

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, “Vodafone Geleceğin Karakartalları” projesi kapsamında düzenlenen organizasyonda, Hırvatistan forması altında gösterdiği performansla göz dolduran Domagoj Vida’nın geleceği hakkında da açıklamalarda bulundu. TRT Spor’a konuşan Albayrak, yıldız stopere teklifler geldiğini ifade etti.

Vida’yı tebrik de eden Albayrak, “Vida’nın ülkesi için ve kendi adımıza mutluyuz. Beşiktaş için umut verici. Transferlerimizin başarılı olduğunu düşünüyorum. Herkesin kafasında bir futbol hayali var, hep mükemmeli istiyoruz. Vida’yı büyük takiplerle, büyük ısrarlarla bünyemize kazandırdık. Her futbolcu satılabilir, Beşiktaş’ın menfaati doğrultusunda. Altyapımız da hazır, bunun mühendisliği üzerine çalışıyoruz, teklifler var” diye konuştu.

Albayrak, “Geleceğin Karakartalları” projesine de değindi ve “Dünyada ilk defa ‘Digital Socuting’ yaşattık. İstanbul’da imkanı olmayan kardeşlerimize imkan sağladık. Ben bu göreve 3 sen önce geldim. 3 senedir çalışıyorum. Kendimize orta ve uzun vadeli strateji yaptık. Şu an A takımla çalışan bir kardeşimiz var 2001’li Ersin Destanoğlu. Hedeflediğimiz kardeşlerimizden birini verdiğimiz için çok mutluyum” dedi. İLGİLİ HABER Ahmet Nur Çebi`den flaş Domagoj Vida açıklaması Ahmet Nur Çebi`den flaş Domagoj Vida açıklaması