SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Maçı bırakıp göreve koştular! Paylaşım rekorları kıran video…

Dünya Kupası yarı finalinde İngiltere'yi uzatmalarda 2-1 yenerek ilk kez finale yükselen Hırvatistan'da bir önceki turda Rusya ile oynanan çeyrek final maçı sırasında yaşanan bir görüntü sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.

Rusya’da düzenlenen Dünya Kupası’nda tarihinde ilk kez finale çıkan ve Fransa’nın rakibi olan Hırvatistan’da çeyrek finalde oynanan Rusya maçı sırasında yaşanan ilginç bir an sosyal medyada hızla yayılmaya başladı… Normal süresi 1-1, uzatmalarda ise 2-2 sona eren Rusya karşılaşmasında seri penaltı atışlarını heyecan içinde izleyen Zagrebli itfaiyeciler bir anda çalmaya başlayan sirenle maçı bırakıp göreve koşuyorlar. Binada kalan diğer itfaiye erleri ise Hırvatistan’ın penaltılarda yarı finale yükselmesinin ardından büyük bir sevinç yaşıyor.

12 Temmuz 2018 Dünya bu anları unutamayacak! Rusya'da düzenlenen Dünya Kupası'nda oynanan yarı final maçında Hırvatistan İngiltere'yi saf dışı bırakarak, finalde Fransa'nın rakibi oldu. İşte o müthiş geceden hafızlardan silinmeyecek kareler... İlgili Haberi Oku

Hırvatistan’ın finale çıkması ile hızla yayılmaya başlayan bu video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.