SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın yeni yıldızı ilk açıklamasını yaptı: İşte o paylaşım…

Galatasaray'ın Everton'dan kiraladığı Henry Onyekuru, Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu. Onyekuru, "Türkiye'nin en büyük takımı ile bu yolculuğa başlayacağım için çok mutluyum. Takımın başarıya ulaşması için elimden geleni yapacağım. Bana sağlanan bu olanak için teşekkür ederim" dedi.

Güncellenme: 23:00, 12/07/2018
Galatasaray’ın yeni yıldızı ilk açıklamasını yaptı: İşte o paylaşım…

Galatasaray’ın yeni transferi Henry Onyekuru, transferinin ardından ilk açıklamasını sosyal medya hesabı üzerinden yaptı. Kamuyu Aydınlatma Platformu’na resmen bildirilen Onyekuru, kampa da katılırken ilk antrenmanına çıktı. Nijeryalı ayrıca bir paylaşımda bulundu ve Galatasaray kadrosuna katılmaktan duyduğu heyecanı dile getirdi.

Onyekuru, “Türkiye’nin en büyük takımı ile bu yolculuğa başlayacağım için çok mutluyum. Takımın başarıya ulaşması için elimden geleni yapacağım. Bana sağlanan bu olanak için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Sarı kırmızılı taraftarlar, Onyekuru’nun bu paylaşımının altında yeni transferlerine büyük ilgi gösterdi ve destek oldu.

İLGİLİ HABER Galatasaray Henry Onyekuru`yu KAP`a bildirdi! İşte alacağı ücret Galatasaray Henry Onyekuru`yu KAP`a bildirdi! İşte alacağı ücret