SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’a transfer olacağı iddia edilen Sergio Oliveira kimdir? Sergio Oliveira hangi takımda?

Sergio Oliveira kimdir? Beşiktaş'ın transfer listesinde yer aldığı konuşulan Sergio Oliveira, siyah beyazlı taraftarların merak konusu oldu. Beşiktaş için adı geçen yıldız futbolcu, Sergio Olivera kimdir? Sergio Olivera hangi takımda oynuyor? Kaç yaşında? İşte, Sergio Olivera hakkında merak edilenler...

Güncellenme: 19:19, 11/07/2018
Beşiktaş’a transfer olacağı iddia edilen Sergio Oliveira kimdir?  Sergio Oliveira hangi takımda?

Sergio Oliveira Beşiktaş’a transfer olacak mı? İşte, Beşiktaş transfer haberi; Talisca’nın takımdan ayrılmasının ardında kaliteli bir 10 numara arayışına girişen Beşiktaş’ta Sergio Olivera ismi gündeme geldi. Beşiktaş’ın transfer listesinde olduğu konuşulan Sergio Oliveira merak edilen her şey haberimizin içerisinde yer alıyor. Peki, Sergio Oliveira kimdir, Sergio Oliveira hangi takımda oynuyor, kaç yaşında?

SERGİO OLİVEİRA KİMDİR? SERGİO OLİVEİRA KAÇ YAŞINDA, HANGİ TAKIMDA OYNUYOR?

Beşiktaş’ın ilgilendiği konuşulan Sergio Olivera, 1992 doğumlu. Portekizli oyuncu orta alanın hücum hattında forma giyiyor. 2008 yılında Porto’da A takım seviyesine yükselen Sergio Oliveira, Beira Mar, Paços De Ferreira, Mechelen ve Nantes takımlarında kiralık olarak forma giydi. Başarılı oyuncu geçen sezon formasını giydiği Porto’da 27 maçta 4 gol atarken 2 de asist yaptı.