SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Abdurrahim Albayrak: ‘UEFA’ya sözümüz var’

Transfer için yoğun ve temkinli çalıştıklarını kaydeden Abdurrahim Albayrak “Artık euro ve dolar artışının altından kalkması zor olan kulüpler itinalı davranıyor. UEFA’ya sözümüzü tutmak istiyoruz” dedi.

Güncellenme: 08:52, 09/07/2018
Abdurrahim Albayrak: ‘UEFA’ya sözümüz var’

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, İsviçre Kampı'nda GSTV’nin sorularını yanıtladı.

Albayrak “Bizde transfer bitmez. Ama bizim istediğimiz şekilde olması lazım. Menfaatlerimiz doğrultusunda olması lazım. Zaten farkındaysanız Türk kulüpleri itinalı davranıyorlar. Böyle de olmalı. Artık kulüplerin euro ve dolar artışının altından kalkması zor. UEFA'ya sözümüz var. Sözümüzü tutmak istiyoruz” diye konuştu.

“Yuto'nun kalması için ciddi bir efor sarfettik ve mutlu sona ulaştık. Hocamız ile her gün uğraşıyor, çalışıyoruz. Galatasaray'ın daha iyi yere gelmesi, Şampiyonlar Ligi'nde başarılı bir sezon geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz” diyen Albayrak şöyle devam etti:

“Kombine satışları çok iyi. Yeni kampanya için çalışmalar yapacağız, 2-3 yıllık koltuklarla ilgili. 50 locamız kaldı. Onları sattıktan sonra loca sahiplerini ziyaret etmek istiyoruz. Herkes locasını 1-2 yıl uzatırsa yüksek faizden kurtulur ve Galatasaray'ı bir yerlere götürürüz. Loca sahiplerinin de bizleri kırmayacağından, Galatasaray'ın sorunu bankalarla değil kendi içinde çözeceğine eminim.”

İLGİLİ HABER Polisten açıklama geldi! İşte Eboue`nin gözaltı nedeni... Polisten açıklama geldi! İşte Eboue`nin gözaltı nedeni...