SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Hırvatistan’ın Rusya’yı eleyerek yarı finale yükselmesi Mandzukic’e pahalıya patladı!

Hırvatistan’ın Rusya’yı eleyerek yarı finale yükselmesi Mandzukic’e pahalıya patladı!

Rusya'yı eleyerek Hırvatistan'ın yıldızı Mario Mandzukic, galibiyet sonrası ülkesinde doğduğu yer olan Slavonski Brod'da bulunan bir bara 3 bin pound (18 bin TL) ödedi. Mandzukic, böylece vefasını göstermiş oldu.

SKOR DIŞ HABER Dünya Kupası’nda ev sahibi Rusya’yı penaltı vuruşları sonucunda eleyen Hırvatistan’da, takımdaki futbolcular büyük sevinç yaşadı. Fransa’da gerçekleştirilen 1998 Dünya Kupası’nın ardından tarihi bir başarıya imza atan Hırvatistan Milli Takımı’nın yıldızlarından Mario Mandzukic, yarı finale yükselmenin heyecanını doğduğu yer olan Slavonski Brod’daki bir barda maçı izleyenler ile paylaştı. Rusya ile oynanan çeyrek final maçını Hırvatistan’da barda izleyen taraftarların içkilerinin parası Mandzukic’in cebinden çıktı.

08 Temmuz 2018 Domagoj Vida`nın `Ukrayna` sözleri Rusları çileden çıkarttı, FIFA soruşturma başlattı İlgili Haberi Oku

Yaklaşık olarak 3 bin pound (18 bin TL) ödeme yapan Mario Mandzukic, yarı final sevincini ülkesinde doğduğu yer olan kasabada yaşayanlar ile paylaşmış oldu. Hırvatistan’daki bir radyo programında konu ile ilgili olarak “Mandzukic büyüdüğü yeri unutmadı. Slavonski Brod’daki bir barda maçı izleyenlerin içkilerini ödedi” denildi. Mandzukic, daha önce de Dalmançya’daki bir itfaiye teşkilatına 17 bin pound (78 bin TL) bağışlamıştı. İtfaiye çalışanları böylece yangınlarla daha rahat başa çıkabilecekleri, hayati yara alma risklerini azaltacak  modern kıyafetler satın alabilmişti.

08 Temmuz 2018 Hırvatistan`ın Rusya`yı eleyerek yarı finale yükselmesini Vida ve arkadaşları böyle kutladı Hırvatistan'ın ev sahibi Rusya'yı eleyerek Dünya Kupası'nda yarı finale yükselmesini Beşiktaş'ta forma giyen Vida ile Modric, Rakitic, Subasic, Mandzukic gibi yıldız isimler takım otobüsünde şarkılar söyleyerek kutladı. Takımın söylediği şarkı dikkatlerden kaçmadı. İlgili Haberi Oku

Şimdi Hırvatistan ile yarı final maçında İngiltere ile karşılaşacak olan Mario Mandzukic’in nasıl bir jestte bulunacağı merak ediliyor.