SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hırvatistan’ın Rusya’yı eleyerek yarı finale yükselmesi Mandzukic’e pahalıya patladı!

Rusya'yı eleyerek Hırvatistan'ın yıldızı Mario Mandzukic, galibiyet sonrası ülkesinde doğduğu yer olan Slavonski Brod'da bulunan bir bara 3 bin pound (18 bin TL) ödedi. Mandzukic, böylece vefasını göstermiş oldu.

Güncellenme: 21:00, 08/07/2018
Hırvatistan’ın Rusya’yı eleyerek yarı finale yükselmesi Mandzukic’e pahalıya patladı!

SKOR DIŞ HABER Dünya Kupası’nda ev sahibi Rusya’yı penaltı vuruşları sonucunda eleyen Hırvatistan’da, takımdaki futbolcular büyük sevinç yaşadı. Fransa’da gerçekleştirilen 1998 Dünya Kupası’nın ardından tarihi bir başarıya imza atan Hırvatistan Milli Takımı’nın yıldızlarından Mario Mandzukic, yarı finale yükselmenin heyecanını doğduğu yer olan Slavonski Brod’daki bir barda maçı izleyenler ile paylaştı. Rusya ile oynanan çeyrek final maçını Hırvatistan’da barda izleyen taraftarların içkilerinin parası Mandzukic’in cebinden çıktı.

İLGİLİ HABER Domagoj Vida`nın `Ukrayna` sözleri Rusları çileden çıkarttı, FIFA soruşturma başlattı Domagoj Vida`nın `Ukrayna` sözleri Rusları çileden çıkarttı, FIFA soruşturma başlattı

Yaklaşık olarak 3 bin pound (18 bin TL) ödeme yapan Mario Mandzukic, yarı final sevincini ülkesinde doğduğu yer olan kasabada yaşayanlar ile paylaşmış oldu. Hırvatistan’daki bir radyo programında konu ile ilgili olarak “Mandzukic büyüdüğü yeri unutmadı. Slavonski Brod’daki bir barda maçı izleyenlerin içkilerini ödedi” denildi. Mandzukic, daha önce de Dalmançya’daki bir itfaiye teşkilatına 17 bin pound (78 bin TL) bağışlamıştı. İtfaiye çalışanları böylece yangınlarla daha rahat başa çıkabilecekleri, hayati yara alma risklerini azaltacak  modern kıyafetler satın alabilmişti.

İLGİLİ HABER Hırvatistan`ın Rusya`yı eleyerek yarı finale yükselmesini Vida ve arkadaşları böyle kutladı Hırvatistan`ın Rusya`yı eleyerek yarı finale yükselmesini Vida ve arkadaşları böyle kutladı

Şimdi Hırvatistan ile yarı final maçında İngiltere ile karşılaşacak olan Mario Mandzukic’in nasıl bir jestte bulunacağı merak ediliyor.

Yayınlanma Tarihi:20:54,