SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın İsviçre kampı başladı

Spor Toto Süper Lig'in son şampiyonu Galatasaray, yeni sezon hazırlıkları kapsamında İsviçre kampına Zürih kentinde başladı. Takıma İsviçre'de katılan Bafetimbi Gomis de kampın ilk antrenmanında takımla birlikte çalıştı.

Güncellenme: 22:09, 07/07/2018
Galatasaray’ın İsviçre kampı başladı

Galatasaray, 2018-2019 futbol sezonu öncesi İsviçre’nin Zürih kentinde gerçekleştirdiği kamp çalışmaları kapsamındaki ilk antrenmanını bu akşam yaptı.

Teknik direktör Fatih Terim yönetimindeki antrenmana ısınma hareketleriyle başlandı. İlk bölümün ardından açma germe hareketlerinin yapıldığı rejeneratif bir çalışma gerçekleştirildi. Daha sonra gruplar hâlinde beşe iki dar alan oyunu oynandı. Ana bölümde ise sınırlı alanda oyunsal formda dayanıklılık çalışması yapıldı. Antrenman, yenilenme koşusunun ardından soğuma hareketleriyle tamamlandı.

Takıma İsviçre’de katılan Bafetimbi Gomis, antrenmanda takımla birlikte çalıştı.

Sarı kırmızılılar, İsviçre kampındaki ikinci gününde çift antrenman gerçekleştirecek. Yerel saatle sabah saat 10.00’daki antrenman medya mensuplarına açık, saat 17.30’daki antrenman ise medya mensuplarına kapalı olarak yapılacak. İLGİLİ HABER Ergün Penbe şampiyonluk adaylarını açıkladı! Ergün Penbe şampiyonluk adaylarını açıkladı!