SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Tiyatro sırasında Dünya Kupası maçı izlediler! Aktör çıldırdı!

Tiyatro sırasında Dünya Kupası maçı izlediler! Aktör çıldırdı!

Tiyatro oyunu sırasında Dünya Kupası maçı izleyen iki seyirciye aktör tepkisi: "Siz karşısında performans vermek zorunda olduğum en cahil izleyicilersiniz."

SKOR DIŞ HABERLER / İngiltere’de Dünya Kupası çılgınlığı tiyatroları bile etkisine almış durumda. İki tiyatro izleyicisi, İngiltere – Kolombiya arasında oynanan eleme karşılaşması sırasında cep telefonlarından maçı izleyince olay Twitter’da hakaretlere varan bir isyana dönüştü.

Nottingham Theatre Royal’da Titanik oyunu sergilenirken iki kadın izleyici mobil telefondan karşılaşmayı izlemeye başladı. Oyunun cankurtaran botu sahnesinde aktör Niall Sheehy karanlık salonda parlayan ekranı fark etti. Penaltı atışlarını heyecanla izleyen ikili, her golde ‘Evet!’ diye seviniyordu. Kadınlar, kendilerini uyaran görevliye zafer işareti yaptı ve gülerek ‘Kazandık’ diye karşılık verdi.

05 Temmuz 2018 İngiltere Milli Takımı kalecisi Jordan Pickford`un müstakbel kayınpederi çıldırdı! Dünya Kupası son 16 turunda Kolombiya ile oynanan maçta kurtardığı penaltı ile İngiltere'nin çeyrek finale çıkmasında büyük pay sahibi olan kaleci Jordan Pickford, ülkesini sevince boğdu. Pickford'un başarılı performansına en çok sevinen isimlerin başında ise sevgilisinin babası geldi. Pickford'un müstakbel kayınpederi, televizyon başında sevinçten adeta çılgına döndü. İlgili Haberi Oku

Ancak aktör Sheehy olanlara gülmedi. Başrol oyuncusu; oyunun ardından sosyal medyada söz konusu izleyicilere büyük bir tepki gösterdi:

“Bu akşam ön sırada oturan iki kadın sadece penaltı atışlarını izlemekle yetinmedi, her golde de ‘Evet’ diye sevindi. Siz karşısında performans vermek zorunda olduğum en cahil izleyicilersiniz. Gezegendeki en aptal insan olduğunuzu bize anlatmış oldunuz. Gelecekte tiyatro oyunlarından uzak durun.”

06 Temmuz 2018 Yok artık İngiltere! Şeytanın aklına gelmez... İngiliz kaleci antrenörü her penaltı öncesi Pickford'a su getirdi. Sonradan ortaya çıktı o su şişelerinin üstünde Kolombiyalıların hangi köşeye vuracaklarının tüyosu vardı. İlgili Haberi Oku