SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Kaptan gemiyi terk etmedi! ‘Karım doğursun maçı kaçıramam’

Kaptan gemiyi terk etmedi! ‘Karım doğursun maçı kaçıramam’

İsveçli oyuncu Granqvist, İngiltere maçı öncesi yaptığı açıklamayla herkesi şaşırtı. Eşi doğum yapan Granqvist, "Gitmiyorum. Karım çok güçlü bir insan ve buraya gelmeden önce bunu biliyorduk. Şimdiye kadar bir sorun olmadı. Hızlı bir şekilde gidip, dönebileceğim bir yol değil. Her ne olursa olsun çeyrek finali kaçıramam" dedi.

İngiltere-İsveç maçı öncesi yaşanan iki ilginç olay finallerin en çok tartışılan konularından biri oldu. İngiliz Fabian Delph eşinin doğum yapacağı haberini alınca Rusya’dan, İngiltere’ye döndü. Karısı doğum yaptıktan sonra da tekrar takıma katıldı. İsveçli Andreas Granqvist ise rakibinden çok daha farklı bir tavır ortaya koydu.

Granqvist, “Gitmiyorum. Karım çok güçlü bir insan ve buraya gelmeden önce bunu biliyorduk. Şimdiye kadar bir sorun olmadı. Hızlı bir şekilde gidip, dönebileceğim bir yol değil. Her ne olursa olsun çeyrek finali kaçıramam” dedi.

05 Temmuz 2018 Real Madrid Alvaro Odriozola`yı açıkladı! Real Madrid, Real Sociedad'ın sağ beki Alvaro Odriozola'yı renklerine bağladığını açıkladı. 22 yaşındaki İspanyol futbolcu için Real Madrid'in 40 milyon Euro bonservis bedeli ödediği ifade ediliyor. İlgili Haberi Oku