SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Real Madrid’in yıldızı Cristiano Ronaldo hakkında şok iddia: Kontratındaki madde nedeniyle kırgın

Real Madrid'den Juventus'a transfer olacağı konuşulan Cristiano Ronaldo hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. Cristiano Ronaldo'nun, sözleşmesindeki bir madde nedeniyle Real Madrid'den ayrılmak istediği belirtildi.

Güncellenme: 15:22, 05/07/2018
Real Madrid’in yıldızı Cristiano Ronaldo hakkında şok iddia: Kontratındaki madde nedeniyle kırgın

SKOR DIŞ HABER Portekizli dünyaca ünlü yıldız Cristiano Ronaldo’nun, Real Madrid’den ayrılarak Juventus’a imza atacağı söylentileri İspanya ve İtalya basınında ciddi bir şekilde dillendirilmeye başladı. Juventus’un 100 milyon Euro bonservis bedeli ve 4 yıl için 120 milyon Euro maaş karşılığında transferi bitirmeye yakın olduğu belirtildi. Söylentilerin artması üzerine Real Madrid Başkanı Florentino Perez, Cristiano Ronaldo’nun menajeri Jorge Mendes’i görüşmek için Madrid’e çağırdı. Konuya Cristiano Ronaldo tarafından bakan Marca gazetesi ise, yıldız futbolcunun Real Madrid’den neden ayrılmak istediği ile ilgili şok bir iddia ortaya attı.

İLGİLİ HABER Real Madrid`de `Acil` Cristiano Ronaldo zirvesi Real Madrid`de `Acil` Cristiano Ronaldo zirvesi

Gelmiş geçmiş en başarılı futbolculardan biri olan Cristiano Ronaldo’nun, Real Madrid ile yaptığı sözleşmede gördüğü bir madde nedeniyle kırgın olduğu belirtildi. Real Madrid’deki kontratında “Ezeli rakipler dışında 100 milyon Euro serbest kalma maddesi” konulan 33 yaşındaki Cristiano Ronaldo’nun, daha çok Çin ve ABD takımları için konulan bu madde nedeniyle yönetimle arasının açıldığı ifade edildi. Cristiano Ronaldo’nun bu madde nedeniyle kendisini değersiz hissettiği yorumlarına yer verildi.

İLGİLİ HABER İngiltere Milli Takımı kalecisi Jordan Pickford`un müstakbel kayınpederi çıldırdı! İngiltere Milli Takımı kalecisi Jordan Pickford`un müstakbel kayınpederi çıldırdı!

Cristiano Ronaldo’nun Ocak ayında söylediği “Eğer benim değerim 100 milyon Euro ise demek ki beni burada sevmiyorlar” şeklinde gülerek de olsa verdiği demecin, espriden çok Real Madrid yönetimine gönderme olduğu da iddia edildi.

Yayınlanma Tarihi:12:19,