SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Real Madrid’de ‘Acil’ Cristiano Ronaldo zirvesi

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transfer olacağı söylentileri üzerine Real Madrid Başkanı Florentino Perez acil toplantı kararı aldı. Perez ile Cristiano Ronaldo'nun menajeri Jorge Mendes, Madrid'de bir araya gelecek.

Güncellenme: 09:19, 05/07/2018
Real Madrid’de ‘Acil’ Cristiano Ronaldo zirvesi

SKOR DIŞ HABER Real Madrid’den ayrılacağı konuşulan Cristiano Ronaldo’nun Juventus ile görüştüğü şeklindeki haberler, başkan Florentino Perez’i harekete geçirdi. Marca gazetesinde yer alan habere göre, Florentino Perez, Cristiano Ronaldo’nun menajeri Jorge Mendes’i Madrid’e çağırıp, acil toplantı kararı aldı. Özellikle Juventus yöneticileri ile Cristiano Ronaldo’nun temsilcilerinin görüştüğü iddialarından büyük rahatsızlık duyan Perez, yıldız futbolcunun sözleşmesinin uzatılması talebinde bulunacağı belirtildi.

İLGİLİ HABER Dünya Kupası`nda Portekiz`in yıldızı Cristiano Ronaldo`nun Uruguay maçında ayakkabılarındaki detay Dünya Kupası`nda Portekiz`in yıldızı Cristiano Ronaldo`nun Uruguay maçında ayakkabılarındaki detay

Juventus’un Cristiano Ronaldo’ya toplam 120 milyon Euro tutarında 4 yıllık anlaşma önerdiği, Portekizli yıldızın da teklife sıcak baktığı uzun süredir spor basınının gündeminden düşmüyor. Paris Saint Germain ve Manchester United’ın da kadrosuna katmak istediği Cristiano Ronaldo’nun, vergi borcu nedeniyle İspanya Maliyesi’nin kendisine verdiği cezadan memnun olmadığı biliniyor. İspanya basınında çıkan haberlerde Real Madrid Başkanı Florentino Perez’in, Cristiano Ronaldo için yapılacak 100 milyon Euro’luk bir teklife ‘Evet’ diyebileceği yazılıyor.

İLGİLİ HABER Real Madrid`in yıldızı Cristiano Ronaldo o anları anlattı: Polis silahlarla tekneme girdi! Sanki adam öldürdüm Real Madrid`in yıldızı Cristiano Ronaldo o anları anlattı: Polis silahlarla tekneme girdi! Sanki adam öldürdüm

Portekiz Milli Takımı ile 2018 Dünya Kupası’nda mücadele eden Cristiano Ronaldo, son 16 turunda alınan Uruguay mağlubiyetinin ardından Rusya’ya veda etmişti. Cristiano Ronaldo, Portekiz forması ile oynadığı 45 maçta 4 gole imza atmıştı.

Yayınlanma Tarihi:09:17,