SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kyle Walker tur sevincini oğluna göstermeyecek!

İngiltere Milli Takımı'nın savunma oyuncusu Kyle Walker, penaltılarla eledikleri Kolombiya maçının ardından kendisi ile dalga geçtiği bir paylaşım yaptı. Kyle Walker, tur sevinci sırasında çekilmiş bir fotoğrafın altına esprili bir mesaj yazdı.

Güncellenme: 11:37, 05/07/2018
Kyle Walker tur sevincini oğluna göstermeyecek!

SKOR DIŞ HABER Rusya’da devam eden 2018 Dünya Kupası son 16 turunda Kolombiya’yı penaltılarla eleyen İngiltere, adını çeyrek finale yazdırdı. Eric Dier’in kullandığı son penaltı sonrası büyük sevinç yaşayan İngiliz futbolcuların arasında Kyle Walker’ın duruşu dikkat çekti. Kyle Walker, İngilter Milli Takımı futbolcularının sevinci sırasında bacaklarını havaya kaldırarak geçirdiği krampı atlatmaya çalıştı. Sosyal medyada çok konuşulan fotoğraf ile ilgili Kyle Walker’dan kendisi ile dalga geçtiği bir paylaşım geldi.

İLGİLİ HABER İngiltere Milli Takımı kalecisi Jordan Pickford`un müstakbel kayınpederi çıldırdı! İngiltere Milli Takımı kalecisi Jordan Pickford`un müstakbel kayınpederi çıldırdı!

İngiliz futbolcuların tur sevincinde bacaklarını havaya kaldırdığı fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Kyle Walker, oğulları ile kurduğunu hayal ettiği şu diyaloğu paylaşımına ekledi:

“Baba bana çeyrek finale çıktığınızda koştuğunuz fotoğrafı gösterir misin?

Hayır oğlum”

Annie Kilner ile 2011 yılından bu yana ilişkisi bulunan Kyle Walker’ın 6 yaşında Roman ve 2 yaşında Riann isminde iki oğlu var.