SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Kyle Walker tur sevincini oğluna göstermeyecek!

Kyle Walker tur sevincini oğluna göstermeyecek!

İngiltere Milli Takımı'nın savunma oyuncusu Kyle Walker, penaltılarla eledikleri Kolombiya maçının ardından kendisi ile dalga geçtiği bir paylaşım yaptı. Kyle Walker, tur sevinci sırasında çekilmiş bir fotoğrafın altına esprili bir mesaj yazdı.

SKOR DIŞ HABER Rusya’da devam eden 2018 Dünya Kupası son 16 turunda Kolombiya’yı penaltılarla eleyen İngiltere, adını çeyrek finale yazdırdı. Eric Dier’in kullandığı son penaltı sonrası büyük sevinç yaşayan İngiliz futbolcuların arasında Kyle Walker’ın duruşu dikkat çekti. Kyle Walker, İngilter Milli Takımı futbolcularının sevinci sırasında bacaklarını havaya kaldırarak geçirdiği krampı atlatmaya çalıştı. Sosyal medyada çok konuşulan fotoğraf ile ilgili Kyle Walker’dan kendisi ile dalga geçtiği bir paylaşım geldi.

05 Temmuz 2018 İngiltere Milli Takımı kalecisi Jordan Pickford`un müstakbel kayınpederi çıldırdı! Dünya Kupası son 16 turunda Kolombiya ile oynanan maçta kurtardığı penaltı ile İngiltere'nin çeyrek finale çıkmasında büyük pay sahibi olan kaleci Jordan Pickford, ülkesini sevince boğdu. Pickford'un başarılı performansına en çok sevinen isimlerin başında ise sevgilisinin babası geldi. Pickford'un müstakbel kayınpederi, televizyon başında sevinçten adeta çılgına döndü. İlgili Haberi Oku

İngiliz futbolcuların tur sevincinde bacaklarını havaya kaldırdığı fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Kyle Walker, oğulları ile kurduğunu hayal ettiği şu diyaloğu paylaşımına ekledi:

“Baba bana çeyrek finale çıktığınızda koştuğunuz fotoğrafı gösterir misin?

Hayır oğlum”

Annie Kilner ile 2011 yılından bu yana ilişkisi bulunan Kyle Walker’ın 6 yaşında Roman ve 2 yaşında Riann isminde iki oğlu var.