SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Maç bitti tribüne koştular!

2018 Dünya Kupası son 16 turunda oynanan Kolombiya-İngiltere maçı gergin bir ortamda geçerken, normal süresi ve uzatmaları 1-1 biten maçta penaltı atışlarını 4-3 kazanan ve toplamda 5-4’lük skor elde eden İngiltere çeyrek final biletini almayı başardı. İngiltere böylece penaltılarla elendiği üç Dünya Kupası’nın ardından, tarihinde ilk kez penaltı atışlarını kazanarak çeyrek finale yükseldi ve İsveç’in rakibi oldu. İngiltere'nin yıldız ismi Dele Alli maç sonrası galibiyet sevimcini tribündeki kız arkadaşı Ruby Mae'nin yanına giderek kutladı.

2018 Dünya Kupası son 16 turunda oynanan Kolombiya-İngiltere maçı gergin bir ortamda geçerken, normal süresi ve uzatmaları 1-1 biten maçta penaltı atışlarını 4-3 kazanan ve toplamda 5-4’lük skor elde eden İngiltere çeyrek final biletini almayı başardı.
İngiltere böylece penaltılarla elendiği üç Dünya Kupası’nın ardından, tarihinde ilk kez penaltı atışlarını kazanarak çeyrek finale yükseldi ve İsveç’in rakibi oldu.
İngiltere'nin yıldız ismi Dele Alli maç sonrası galibiyet sevimcini tribündeki kız arkadaşı Ruby Mae'nin yanına giderek kutladı.