SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Diego Costa uyardı, Fernando Hierro dinlemedi: ‘O penaltı atamaz’

Dünya Kupası son 16 turunda Rusya'ya penaltılarla elenen İspanya'da ilginç bir gerçek ortaya çıktı. Penaltı atışları öncesinde Diego Costa'nın teknik direktör Fernando Hierro'ya "Koke'ye penaltı attırma kaçırır" diye uyardığı ve Koke'nin penaltıyı kaçırdıktan sonra Costa'nın hocasına dönerek 'Sana söylemiştim' şeklindeki el hareketi kameralar tarafından görüntülendi

Güncellenme: 13:11, 04/07/2018

SKOR DIŞ HABERLER / 2018 Dünya Kupası’na erken veda eden favorilerden İspanya, ev sahibi Rusya’ya penaltı atışları sonucunda elenerek evine geri döndü. Ancak penaltı atışları sırasında Diego Costa ve teknik direktör Fernando Hierro arasındaki Koke konuşması gündeme oturdu.

Turnuvanın başlamasına 1 gün kala görevden alınan Julen Lopetegui’nin yerine getirilen Fernando Hierro, zor da olsa takımını gruplardan çıkarmayı başardı ve son 16 turunda ev sahibi Rusya ile eşleşti.

Normal süresi ve uzatmaları 1-1 sona eren maç penaltı atışlarına giderken, teknik direktör Hierro’nun atış yapacak oyuncuları belirlediği sırada Diego Costa’dan ilginç bir uyarı geldi.

Golcü futbolcu Atletico Madrid’den takım arkadaşı Koke’nin atış yapacaklar listesine yazılmaması konusunda hocasını uyardı ve ‘O penaltı atamaz’ dedi.

Ancak Costa’yı dinlemeyen Hierro, 26 yaşındaki futbolcuyu penaltı atıcıları arasını yazdı. Topun başına gelen Koke ise vuruşu kaçırınca Diego Costa hocasına dönerek “Ben sana söylemiştim” diyerek sitemde bulundu.

İLGİLİ HABER Barcelona`da büyük skandal! Abidal`e yasa dışı yollarla karaciğer nakli! Barcelona`da büyük skandal! Abidal`e yasa dışı yollarla karaciğer nakli!

Yayınlanma Tarihi:13:08,