SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş yeni sezon formaları ne zaman satışa çıkıyor? İşte, yeni sezon forması…

Yeni sezonun başlamasını iple çeken Beşiktaş taraftarının en büyük merak konularından biri yeni sezon forması oldu. Beşiktaş'ın piyasaya sürmeye hazırlandığı, 2018 2019 sezonu için 3 özel forma, siyah beyazlı taraftarlar tarafından heyecanla bekleniyor.

Güncellenme: 13:18, 04/07/2018
Beşiktaş yeni sezon formaları ne zaman satışa çıkıyor? İşte, yeni sezon forması…

Beşiktaş'ın 2018-2019 sezonu formaları belli oldu… Henüz resmi olarak tanıtılmamış olsa da Beşiktaş yeni sezon formaları nasıl olacağı konusunda bilgiler sızmaya başladı. Beşiktaş 2019 yılı yeni formalarının beyaz ağırlıklı, siyah ağırlıklı ve klasik siyah beyaz çubuklu forma olacağı ifade edildi. Farklı renk kırmızı, gri modellerinin olmayacağı belirtildi. Ayrıca Beşiktaş’ın yeni sezon formalarını geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine video ile tanıtması bekleniyor. Peki, Beşiktaş yeni sezon formaları ne zaman satışa çıkıyor?

BEŞİKTAŞ 2018 2019 SEZONU FORMALARI NE ZAMAN ÇIKACAK?

Beşiktaş'ın yeni sezon formaları 5 Temmuz Perşembe günü Kartal Yuvası mağazalarından satışa çıkacak. Beşiktaş yeni forma videolarının 5 Temmuz sabahı yayınlanması beklenirken, formaların fiyatlarının ise 189 TL olması bekleniyor.

BEŞİKTAŞ YENİ SEZON FORMALARI

Beşiktaş’ın yeni sezonda giyeceği formalar internete sızdırıldı. Siyah, beyaz ve kırmızı olmak üzere 3 farklı forma var.

REKOR SATIŞ BEKLENİYOR

Yönetim tarafında forma satışında bu sezon beklenti büyük ve rekor oranda satış bekleniyor. Taraftarların yeni sezon formaları için sabırsızlandığını belirten yönetim kurulu üyesi Hüseyin Mican, “Yeni sezon formalarımızın üretimi devam ediyor. Temmuz ayında 3 farklı modelle piyasaya çıkacağız. Hepsi birbirinden şık ve taraftarlarımızın beğeneceği tasarımlar. Beşiktaş'ın başarılarla dolu tarihini, temiz geçmişini yansıtan formalarımıza taraftarlarımızın ilgisinin bu sezon olduğu gibi devam edeceğini düşünüyoruz.” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:11:27,