SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Semih Şentürk’ten transfer ve Fenerbahçe açıklaması

Radyaspor'dan Özgür Sancar'a açıklamalar yapan Eskişehirspor'un eski futbolcusu Semih Şentürk geleceğine dair açıklamalar yaparken Fenerbahçe için flaş iddiada bulundu.

Güncellenme: 17:46, 03/07/2018
Semih Şentürk’ten transfer ve Fenerbahçe açıklaması

Spor Toto 1. Lig takımlarından Eskişehirspor ile yollarını ayıran Semih Şentürk, Fenerbahçe ve geleceği hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

1. Lig takımlarından Ümraniyespor ile anlaştığı iddia edilen tecrübeli forvet, “Eskişehirspor ile sözleşmemiz bitti. Daha sonra görüşmedik zaten maddi anlamda sıkıntılar var. Henüz hiçbir takımla anlaşmadım” ifadelerini kullandı.

Öte yandan eski kulübü Fenerbahçe hakkında değerlendirmelerde bulunan Şentürk, “Ali Koç’un başkan olması Fenerbahçe için heyecan oldu. Kombineler için insanlar dışarıda beklemişler. Fenerbahçe bana göre gelecek 4-5 senede en az 3 kez şampiyon olur” dedi.

Sarı lacivertli kulüpteki genç futbolculara tavsiyelerde bulunan Semih Şentürk, “Ozan Tufan, Alper Potuk, Salih Uçan çok yetenekli çocuklar ama buldukları şansı iyi değerlendiremediler. Küsmemek ve çalışma azmi ile alakalı durumlar bunlar. Uzatmalarda girip gol attığım maçlar vardı benim” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe kaç kombine sattı? İşte, Fenerbahçe kombine fiyatları... Fenerbahçe kaç kombine sattı? İşte, Fenerbahçe kombine fiyatları...

Yayınlanma Tarihi:17:26,