SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçeli futbolcu Hasan Ali Kaldırım, yeni sezonu heyecanla beklediklerini söyledi. Hasan Ali, Fenerbahçe Televizyonu’na yaptığı açıklamada, takımın yeni teknik direktörü Phillip Cocu ve sportif direktör Damien Comolli ile tanıştıklarını belirterek, “Arkadaşlarımızı uzun bir sürenin ardından görmek güzel. Yeni bir heyecan ve yeni bir sezon. İnşallah kazasız belasız, sakatlıksız bir sezon geçiririz.” dedi.

İLGİLİ HABER Fenerbahçeli taraftarlardan kombinede rekor Fenerbahçeli taraftarlardan kombinede rekor

Yeni bir ekibin takımın başında bulunduğunu hatırlatan sarı-lacivertli oyuncu, “Hedeflerimiz tabii ki büyük. Taraftarlarımızın gösterdiği yoğun ilgi bizleri heyecanlandırıyor ve mutlu ediyor. İtici güç olarak onları yanımızda görmek istiyoruz. Son yıllarda başarıya biraz aç kaldık. Bu sene inşallah her şey bizim adımıza güzel geçer ve taraftarlarımızı mutlu ederiz. Taraftarlarımızın desteğini, kupalarla onlara armağan etmek istiyoruz. Bütün kupalara talibiz. Önümüzde yoğun bir hazırlık dönemi olacak. Hocamızın sistemini uygulamak için önümüzde 4-5 hafta var. Bu süreci en iyi şekilde değerlendirip hazır hale gelmek istiyoruz.” diye konuştu. İLGİLİ HABER İtalyan gazeteciden müthiş iddia! Fenerbahçe ve Bas Dost... İtalyan gazeteciden müthiş iddia! Fenerbahçe ve Bas Dost...

Teknik direktör Cocu ile ilgili görüşlerini aktaran Hasan Ali Kaldırım, “Hocamızı futbolculuk döneminden biliyoruz. Çok büyük kulüplerde oynamış ve çok başarılı olmuş bir isim. Teknik direktörlük kariyerinde de son derece başarılı. PSV Eindhoven’da gösterdiği başarı herkesin malumu. Genç bir teknik adam. İnşallah Hollanda'da yakaladığı başarıyı burada bizimle de yakalayacaktır. Elimizden geleni yapıp iyi bir ekip olmaya çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe Doğuş`un yıldızı Wanamaker NBA`de Fenerbahçe Doğuş`un yıldızı Wanamaker NBA`de