SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Harry Kane kimdir? Harry Kane hangi takımda oynuyor? İngiltere milli takımı…

İngiltere liginde gösterdiği başarılı performansı Dünya Kupası'nda da devam ettiren Harry Kane dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 2018 Dünya Kupası izleyicileri Harry Kane'in kim olduğu ve kariyeri hakkında merak ettiklerini araştırıyor. Peki, Harry Kane kimdir? Harry Kane hangi takımda oynuyor?

Güncellenme: 20:55, 03/07/2018
Harry Kane kimdir? Harry Kane hangi takımda oynuyor? İngiltere milli takımı…

Messi, Neymar gibi isimlerin beklenenin altında kaldığı 2018 Dünya Kupası’nda en dikkat çeken isimlerin başında Harry Kane geliyor. Beğeni toplayan performansı ile İngiltere milli takımını sırtlayan Kane en yüksek futbolcu olma yolunda ilerliyor. Peki, Kane hangi takımda oynuyor? İşte, 2018 Dünya Kupası’nın yıldızlarından Harry Kane, hakkında merak edilen detaylar…

HARRY KANE KİMDİR?

İngiltere Premier Lig takımlarından Tottenham Hotspur’da forma giyen Harry Kane, 28 Temmuz 1993 tarihinde dünyaya geldi. 2001 yılında ilk kez Ridgeway Rovers takımının alt yapısında top koşturan Kane, Arsenal tarafından keşfedildi ve takıma alındı. 2004 yılında Watford takımına transfer oldu. 5 yıl boyunca bu takımın formasını terletti ve 2009 yılında büyük çıkış yakalayacağı Tottenham Hotspur’a transfer oldu.