SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe kaç kombine sattı? İşte, Fenerbahçe kombine fiyatları…

Fenerbahçe'de Ali Koç'un başkan seçilmesi ve teknik direktör koltuğuna Cocu'nun oturmasının ardından taraftarların yaşadığı heyecan kombine satışlarına da yansıdı. Taraftarlar 2018-2019 sezonu Fenerbahçe kombine bileti almak için sıraya girerken Fenerbahçe kulübünden satılan kombine bilet sayısı hakkında açıklama geldi.

Güncellenme: 16:08, 03/07/2018
Fenerbahçe kaç kombine sattı? İşte, Fenerbahçe kombine fiyatları…

Fenerbahçe’de yeni sezon heyecanı erken başladı. Son yıllarda stada giden taraftar sayısının azalmasının ardından bu sezon Ali Koç’un başkan seçilmesiyle birlikte rüzgar tersine döndü. Taraftarların 2018-2019 sezonu öncesinde satışa çıkan kombine biletleri almak için geceden sıraya girmesi kulübü sevindirdi. Fenerbahçe kısa sürede çok sayıda kombine satarken, bu konuda Fenerbahçe kulübü resmi internet sitesinden de bir açıklama geldi.

FENERBAHÇE KAÇ KOMBİNE SATTI?

Fenerbahçe kulübünden yapılan açıklamaya göre; 2018-19 futbol sezonu kombine kartlarının, yenileme ve kongre üyelerimize öncelikli satış süreçlerinin tamamlanmasının ardından toplam 39.000 kombine kartın satışa sunulduğu ve yenileme ve kongre üyelerimize öncelikli satış günlerinde satılan toplam kombine kart sayısı 31.000’e ulaşmış olduğunu açıkladı.

Ayrıca, 2018-19 sezonunda Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Migros Alt Tribünü'nde yalnızca öğrenci taraftarların yer alacağı, özel olarak oluşturulan Öğrenci Tribünü için 3.097 kişilik kontenjan belirlenmiş olup, bu tribünün kombine kartları ise 16 Temmuz 2018 Pazartesi gününden itibaren satışa çıkacağı açıklandı.

FENERBAHÇE KOMBİNE BİLET FİYATLARI NE KADAR?

Fenerbahçe’de yeni sezon kombineleri satışa çıktı. Beklenen üzerinde talep gören Fenerbahçe kombine biletleri için taraftarlar uzun kuyruklar oluşturdu. Henüz futbolcu transferi gerçekleşmemesine rağmen, başkan Ali Koç ve teknik direktör Cocu sayesinde taraftarların ilgi duymaya başladığı kombine biletler ilk olarak kongre ve temsilci üyeleri için satışa sunulmuştu. Bugün itibariyle de kombine biletler genel satışa çıktı.