SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

LeBron James’in yeni takımı belli oldu… Zlatan Ibrahimovic’ten ilk mesaj

Cleveland Cavaliers'tan ayrılan LeBron James, Los Angeles Lakers ile anlaşmaya vardı. 'Kral' LeBron James, dört yıllık sözleşme imzaladı. Anlaşmanın ardından Los Angeles Galaxy'de oynayan yıldız futbolcu Zlatan Ibrahimovic, LeBron James'e mesajla "Hoşgeldin" dedi.

Güncellenme: 09:20, 02/07/2018
LeBron James’in yeni takımı belli oldu… Zlatan Ibrahimovic’ten ilk mesaj

SKOR DIŞ HABER NBA’de dev transfer gerçekleşti. Doğu Konferansı ekiplerinden Cleveland Cavaliers ile sözleşmesi sona eren LeBron James, Batı Konferansı’nda mücadele eden Los Angeles Lakers ile anlaşmaya vardı. ‘Kral’ lakaplı LeBron James, Los Angeles Lakers ile dört yıllık sözleşme imzaladı. LeBron James, Los Angeles Lakers ile 4 yıl için 154 milyon dolar tutarındaki rakama anlaşma sağladı. LeBron James, Cleveland Cavaliers’tan daha önce de ayrılmış ve gittiği Miami Heat’te şampiyonluk yaşamıştı.

İLGİLİ HABER NBA`de forma giyen Ersan İlyasova eski takımına dönüyor NBA`de forma giyen Ersan İlyasova eski takımına dönüyor

Miami Heat’te kupaya uzandıktan sonra yeniden Cleveland Cavaliers’a dönen LeBron James, Cleveland şehrinin, profesyonel spor dallarındaki ilk şampiyonluğunu yaşamasında büyük pay sahibi olmuştu.

ZLATAN IBRAHIMOVIC’TEN MESAJ

Kariyerine Los Angeles Galaxy takımında devam eden İsveçli dünyaca ünlü futbolcu Zlatan Ibrahimovic, LeBron James’in Los Angeles Lakers ile anlaşmasının ardından Twitter hesabından bir mesaj paylaştı. LeBron James’e “Hoşgeldin” diyen Zlatan Ibrahimovic, mesajına “Los Angeles’ın artık bir ‘Tanrı’sı ve bir ‘Kral’ı var” notunu düştü.

Yayınlanma Tarihi:07:52,