SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Neymar’a ağır sözler! ‘Palyaço…’

Neymar’a ağır sözler! ‘Palyaço…’

Meksika Milli Takım teknik direktörü Juan Carlos Osorio, Brezilya'ya elenmelerinin ardından Neymar hakkında ağır sözler kullandı.

Dünya Kupası’nda son 16 turunda Brezilya’ya elenen Meksika’da teknik direktör Juan Carlos Osorio, Neymar’ı sert sözlerle eleştirdi.

”ADAMLARIN OYUNU, PALYAÇO DEĞİL”

Neymar’ın Meksika maçında sürekli kendini yere attığını söyleyen Osorio, ”Maçın hakemi, kararları hep Brezilya lehine verdi. Neymar’ın sürekli kendini yere atması yüzünden oyunun bu kadar zaman kaybetmesi futbol için bir utanç. Hakem, bu olaya hiçbir şey söylemedi, müdahale etmedi. Oyuncularım da bu durumdan çok etkilendi. Futbol, adamların oyunudur palyaçoların değil.” sözlerini kullandı. 02 Temmuz 2018 Neymar çığlık çığlığa! Olay yaratan hareket... 2018 FIFA Dünya Kupası son 16 turunda Brezilya ile Meksika karşı karşıya geldi. Sambacıları 51.dakikada 1-0 öne geçiren Neymar'a 72'de Meksikalı Layun'un yaptığı hareket tepki çekti. İlgili Haberi Oku

2-0 yenildikleri maçı değerlendiren tecrübeli teknik adam, ”Brezilya’ya karşı böyle bir oyun ortaya koymuş olmamız, Meksika’nın iyi bir takım olduğunu gösteriyor. Umarım oyuncularımız Avrupa’ya gelmeye devam edecek ve her hafta dünyanın en iyi takımlarına karşı oynayacak. Böylece milli takımımız da gelişecek.” şeklinde konuştu.