SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Muslera için baraj 20 milyon euro

Muslera için baraj 20 milyon euro

Dünya Kupası'nda çeyrek finale kalan Uruguay'ın kalesini koruyan Muslera yine gündemde.

Milliyet gazetesinin haberine göre, Dünya Kupası'nda çeyrek finale kalan Uruguay'ın kalesini koruyan Muslera yine gündemde.

Sarı-kırmızılı yönetim dikkatleri üzerine çeken başarılı eldivene önemli teklifler gelmesini bekliyor ama satılması için çok istekli değil.

Teknik heyetin de başarılı file bekçisinin satılmasına ancak çok yüksek bir teklif gelmesi halinde sıcak baktığı bildirildi.

Bu nedenle Muslera için Cim-Bom, Dünya Kupası'ndan sonra ancak 20 milyon euroluk bir öneri alınması halinde masaya oturacak.

Muslera, Rusya'daki şampiyonada kalesinde tek gol görürken turnuvadaki en iyi kaleciler arasında gösteriliyor.

Otoriteler de Uruguaylı eldivene önemli kulüplerden teklif gelebileceğini belirtiyor.

Galatasaray ile 3 sene daha sözleşmesi bulunan Muslera yıllık garanti 3 milyon 575 bin euro alırken, primlerle beraber bu rakam yaklaşık 4 milyon euroyu buluyor.

02 Temmuz 2018 Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz net konuştu: UEFA kapısına kilit vursun o zaman Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, UEFA'nın Finansal Fair Play (FFP) kapsamında sarı-kırmızılı ekibin dosyasını yeniden incelemesi hakkında konuştu. Mustafa Cengiz, UEFA'nın daha önce yapılan anlaşmadan farklı bir karar almasını beklemediğini belirtti. İlgili Haberi Oku