SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

LeBron James’in baş belası da Los Angeles Lakers’da

LeBron James ile anlaşan Los Angeles Lakers, Lance Stephenson'ı da kadrosuna kattı. Lance Stephenson, bir maçta LeBron James'in kulağına üflediği görüntü ile gündeme gelmişti.

Güncellenme: 11:45, 02/07/2018
LeBron James’in baş belası da Los Angeles Lakers’da

SKOR DIŞ HABER NBA’de şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurmak için kolları sıvayan Los Angeles Lakers, Cleveland Cavaliers ile sözleşmesi biten LeBron James’i kadrosuna kattı. LeBron James transferinin ardından Indiana Pacers’ta oynayan Lance Stephenson ve JaVale McGee ile de anlaşma sağlayan Los Angeles Lakers, kadrosunu güçlendirdi. Yapılan transferlerden en ilginci ise LeBron James’e sataşmaları ile ünlü Lance Stephenson oldu.

İLGİLİ HABER LeBron James`in yeni takımı belli oldu... Zlatan Ibrahimovic`ten ilk mesaj LeBron James`in yeni takımı belli oldu... Zlatan Ibrahimovic`ten ilk mesaj

Bu sataşmalardan en ilgincinde ise Lance Stephenson, LeBron James’in kulağına üflediği bir görüntü sonrası tüm dünyada gündem olmuştu. 2014 yılındaki Play-Off maçında oyunun durduğu bir bölümde yan yana gelen iki isimden Lance Stephenson, LeBron James’in kulağına doğru eğilerek, yıldız basketbolcuyu üflemesi ile rahatsız etmeye çalışmıştı. Lance Stephenson’ın bu hareketine “Ne yapıyor bu adam” der gibi bir gülümseme ile karşılık veren LeBron James, görüntüyü izleyen herkes gibi şaşkınlığını gizleyememişti. Lance Stephenson, birçok maçta uyguladığı sert savunma nedeniyle ‘LeBron James’in belalısı’ olarak adlandırılmıştı.

Yayınlanma Tarihi:09:34,