SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’ye Jack Wilshere uyarısı

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, Arsenal'den ayrılan Jack Wilshere ile anlaşmanın yollarını ararken, spor yorumcusu Şansal Büyüka, İngiliz futbolcu hakkında ciddi bir uyarıda bulundu.

Güncellenme: 13:02, 02/07/2018
Fenerbahçe’ye Jack Wilshere uyarısı

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, Arsenal’in serbest bıraktığı Jack Wilshere’ı uzun süredir gündeminde tutuyor. Jack Wilshere ile anlaşmanın yollarını arayan Fenerbahçe, İngiliz futbolcuyu ikna etmeye çalışıyor. Fenerbahçe’nin transfer gündeminde bir numara olan Jack Wilshere hakkında Milliyet gazetesi yazarı Şansan Büyüka’dan yönetime uyarı geldi.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`nin gözdesi Jack Wilshere`dan transfer açıklaması Fenerbahçe`nin gözdesi Jack Wilshere`dan transfer açıklaması

Şansal Büyüka, Jack Wilshere’ın gördüğü kartlara dikkat çekerken şu değerlendirmelerde bulundu:

“Fenerbahçe’nin almak üzere olduğu Arsenalli Wilshere son derece önemli bir oyuncu… Wilshere, Fenerbahçe ile bu kadar anılınca istatistiklerine baktım. İngiltere’de hakemlerin kartlarını evde bırakıp maça gelmelerine rağmen Wilshere geçen sezonu 1 kırmızı, 10 sarı kartla tamamlamış. Oysa bizim ligde hakemler ilk fırsatta göstermek için kart ellerinde geziyorlar. Bu çarpıcı farkı birileri Wilshere’ye çok ciddi biçimde anlatmalı…”

Yayınlanma Tarihi:12:48,