SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Üç büyüklerde son dakika transfer haberleri! Beşiktaş Galatasaray Fenerbahçe transfer haberi!

Sezon açan Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş transferlerde de harekete geçti. Yeni sezon başlamadan önce gidecek ve gelecek futbolcular sorununa nokta koymak isteyen üç büyükler transfer çalışmalarına hız verdi. İşte, Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe transfer gündemi hakkında son dakika transfer haberleri...

Güncellenme: 17:10, 01/07/2018
Üç büyüklerde son dakika transfer haberleri! Beşiktaş Galatasaray Fenerbahçe transfer haberi!

Fenerbahçe, Kolombiya ile Dünya Kupası’nda mücadele eden Mina’nın menajeri ile Rusya’da transfer için masaya oturacak. Oyun kurucu araya Galatasaray da Kolombiya milli takımına yöneldi. Hedefteki isim Quintero! Negredo’yu takımdan göndermek isteyen Beşiktaş gözünü Burak Yılmaz’a çevirdi. İşte, Galatasaray Fenerbahçe Beşiktaş transfer haberleri ve son dakika transfer dedikodular…

FENERBAHÇE’DE MİNA SEFERİ

Kolombiya ile Dünya Kupası’nda boy gösteren Mina’yı takıma katmak isteyen Fenerbahçe, genç futbolcunun menajeri ile Rusya’da masaya oturacak. Barcelona’da kalmak istediği bilinen Mina için Cocu’nun ısrarcı olması Fenerbahçe’yi tekrar harekete geçirdi. Mina ile birebir görüşme olmasa da menajeri ile masaya oturulmak istenen oyuncuya kulübün projeleri anlatılarak ikna edilmeye çalışılacak.

GALATASARAY’DA QUİNTERO HAMLESİ

Gelecek sezon üç kulvarda mücadele edecek olan Galatasaray’da oyuncu kurucu arayışı devam ediyor. Transferde rotayı Dünya Kupası’na çeviren Galatasaray, Kolombiyalı Juan Quintero için kulübü Porto’ya kiralama teklifi yapacak.

Portekiz ekibi de 25 yaşındaki yıldız ismin kiralanmasına sıcak bakıyor. Geçen sezonu River Plate’de geçiren Quintero da Galatasaray’ın gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde oynayacak olmasından dolayı transfere sıcak bakıyor.

BEŞİKTAŞ’IN GÖZÜ BURAK YILMAZ’DA

Gelecek sezon yüksek maliyetli isimlerle yollarını ayırmak isteyen Beşiktaş’ta Şenol Güneş, Negredo’nun takımdan ayrılacağını açıklamıştı. Negredo yerine forvet hattına takviye yapmak isteyen Beşiktaş, Burak Yılmaz konusunda nabız yokluyor. Trabzonspor’un yılda 3 milyon 550 bin euro ödediği Burak Yılmaz için Beşiktaş’ın para ile takas oyuncu teklif bekleniyor.