SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

CANLI YAYIN: Gazi Koşusu canlı izle! (TJK TV canlı yayın)

At yarışı severlerin beklediği Gazi Koşusu bugün koşuluyor. 1 Temmuz'da saat 17.15'te İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak 92. Gazi Koşusunu izlemek isteyenler için haberimizin içerisinde Gazi Koşusu canlı yayını bulunuyor. İşte Gazi Koşusu hakkında merak edilenler...

Güncellenme: 17:16, 01/07/2018
CANLI YAYIN: Gazi Koşusu canlı izle! (TJK TV canlı yayın)

Türkiye’nin en köklü yarışlarının başında gelen Gazi Koşusu bu yıl 92. kez koşulacak. At yarışı severlerin heyecanla beklediği, Gazi Koşusu 2400 metre çim pistte yapılacak. 2018 Gazi Koşusu’nda bu yıl 3’ü dişi 21 tay, 2018 yılının en iyi tayı olmak için dörtnala nefes kesen bir mücadele verecek. Gazi Koşusu’nu takip etmek isteyenler için haberimizin içerisinde Türkiye Jokey Kulübü Televizyonu (TJK TV) canlı yayını bulunuyor.

GAZİ KOŞUSU CANLI İZLE

GAZİ KOŞUSU HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA?

Türkiye Jokey Kulübü Televizyonu (TJK TV) at yarışlarının canlı yayınlarının dışında, jokey odasından, padoktan ve hipodromun değişik yerlerinden yapılacak röportajlarla bu özel günün tüm detaylarını sporseverlere aktaracak.

Gazi Koşusu ve diğer yarışların canlı yayını için Türkiye Jokey Kulübü televizyonu TJK TV tarafından canlı yayın ekibi görevlendirildi. Digitürk 89. kanaldan ve Digitürk 389. kanaldan (HD) yayınlanacak bu festival gününde, yarış haricinde, jokey odası, padok ve hipodromun değişik yerlerinden röportajlarla bu özel günün tüm detayları, 2 süper slow motion kamera, Drone kamera, Araç üstü kamera, 1 jimmy jib kamera, toplamda yaklaşık 25 kamera ve 100 kişilik ekiple canlı yayında ekranları başındakilere ulaştırılacak.

Gazi Koşusu günü yarış programı, röportajlar, yorumlar, analizler ve o güne ait her şey, TJK TV ve TAY TV’den Gazi Koşusu ve kupa töreni canlı olarak ekranlara gelecek. Ayrıca, KANAL D televizyonu da bu önemli koşuyu canlı olarak HD kalitesinde izleyicilerine aktaracak. TV kanallarının yanı sıra Lig Radyo da Gazi Koşusu heyecanını canlı yayınlarla gün boyu dinleyicilerine duyuracak.

4 KADIN AT SAHİBİ BİRİNCİLİK İÇİN YARIŞACAK

Koşuya; 4 kadın at sahibi Bilge Heper, Özlem Ece Karamazı, Hatice Yıldız ve Sanem Kahraman da 1’er tayı ile katılacak. Veliefendi Hipodromu, Gazi Koşusu'nun yanı sıra birbirinden önemli koşulara da ev sahipliği yapacak ve Türk atçılığı adeta bir bayram günü yaşayacak. Günün programı şöyle:

Saat 14.30 Kadın Binici Dostluk Kupası Koşusu

Saat 15.00 Küheylan Koşusu

Saat 15.30 Ali Rıza Bey Koşusu

Saat 16.00 Nene Hatun Koşusu

Saat 16.30 İstiklal Savaşı Koşusu

Saat 17.15 GAZİ KOŞUSU

Saat 18.00 Zübeyde Hanım Koşusu

Saat 18.30 Anafartalar Koşusu

Yayınlanma Tarihi:16:23,