SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de 16 yıl sonra bir ilk! Volkan Demirel yok…

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarını sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü. 16 yıldır Fenerbahçe forması giyen Volkan Demirel sözleşmesi henüz yenilenmediği için sezon başı kampına katılmadı.

Güncellenme: 12:02, 29/06/2018
Fenerbahçe’de 16 yıl sonra bir ilk! Volkan Demirel yok…

Fenerbahçe’de yeni sezon hazırlıkları başladı… Can Bartu Tesisleri’nde teknik direktör Phillip Cocu nezaretindeki idmanın ilk 30 dakikası basına açık gerçekleştirildi. Sarı lacivertli ekip izinli olan 6 futbolcu haricinde tam kadro çalışmalarını sürdürdü. Teknik direktör Phillip Cocu, idman öncesinde basın mensuplarının yanına gelerek, ”Hepinize iyi bir sezon diliyorum. Çok sık görüşeceğiz. Umarım birlikte iyi bir şekilde çalışırız. Fenerbahçe ile iyi bir sezon geçirmek için her şeyi yapacağız” dedi.

Sarı-lacivertliler idmana kondisyon ağırlıklı çalışma ile başladı. İdmanda milli takımlarda olduğu için izinli olan Nabil Dirar, Carlos Kameni, Roman Neustadter, Mehmet Topal, Şener Özbayraklı ve Hasan Ali Kaldırım yer almadı. Bu 6 futbolcunun 3 Temmuz Salı günü takıma dahil olacağı bildirildi.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`de 2018-2019 sezonu kombine biletleri satışa çıktı! Büyük ilgi... Fenerbahçe`de 2018-2019 sezonu kombine biletleri satışa çıktı! Büyük ilgi...

VOLKAN 16 YIL SONRA KATILMADI

Fenerbahçe’ye 2002-2003 sezonunda transfer olan ve 16 yıldır formayı giyen Volkan Demirel yıllar sonra sezon başı kampına katılmadı. Sözleşmesi sona eren Volkan Demirel ile henüz anlaşma sağlanamadığı için tecrübeli file bekçisi çalışmalara katılmadı. Öte yandan Sportif Direktör Damien Comolli de idmanda yer alarak takımı yakından takip etti.

FENERBAHÇE TOPUK YAYLASINA GİTMEYECEK

Bu sezon Düzce’de bulunan Topuk Yaylası Tesisleri’nde gitmeyecek olan sarı-lacivertliler, 2 yurt dışı kampı gerçekleştirecek. Sarı-lacivertli ekipte ilk kampın 9-18 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanırken, ikinci kampın ise yine yurt dışında hazırlık turnuvası şeklinde olması bekleniyor.