SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Arsenal 12 futbolcuyla yolları ayırdı! Jack Wilshere açıklaması…

Arsenal 12 futbolcuyla yolları ayırdı! Jack Wilshere açıklaması…

İngiltere Premier Lig takımlarından Arsenal, sözleşmesi sona eren ve yollarını ayırma kararı aldığı futbolcuları açıkladı. Listede Fenerbahçe'nin anlaşma sağladığı Jack Wilshere da yer aldı.

SKOR DIŞ HABERLER / İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal, 1 Temmuz itibariyle yolların ayrıldığı futbolcuları açıkladı.

30 Haziran’da sözleşmesi sona erecek olan ve yolları ayırma kararı alınan futbolcuların arasında Fenerbahçe’nin anlaşma sağladığı Jack Wilshere da yer aldı.

Açıklamada, bu oyuncuların yerine altyapıda yetişen Daniel Ballard, Dominic Thompson, Robbie Burton gibi genç oyuncularla profesyonel sözleşme yapılarak yola devam edileceği de vurgulandı.

İşte gelecek sezondan itibaren Arsenal forması giyemeyecek olan futbolcular;

Marc Bola, Santi Cazorla, Alex Crean, Vlad Dragomiri, Aaron Eyoma, Yassin Fortune, Ryan Huddart, Chiori Johnson, Hugo Keto, Per Mertesacker, Tafari Moore, Jack Wilshere,

29 Haziran 2018 Beşiktaş`ın da ilgilendiği Lang, Bundesliga`ya gitti Beşiktaş'ın da ilgilendiği İsviçreli futbolcu Michael Lang, Alman ekibi Borussia Mönchengladbach ile 4 yıllık sözleşme imzaladı. İlgili Haberi Oku