SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Sinisa Mihajlovic’den flaş ayrılık!

Sinisa Mihajlovic’den flaş ayrılık!

Portekiz Ligi'nde taraftarların oyunculara saldırısının ardından zor günler geçiren Sporting Lizbon, 9 gün önce takımın başına getirdiği teknik direktör Sinisa Mihajlovic ile yollar ayrıldı.

Sporting ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Sinisa Mihajlovic’in Portekiz temsilcisindeki kariyeri çok kısa sürdü. Sporting’in yeni başkanı Cintra, Sinisa Mihajlovic ile yollarını ayırdıklarını söyledi.

Sporting’in yeni başkanı Sousa Cintra, Sinisa Mihajlovic ile ilgili ayrılık kararını açıkladı.

Konuyla ilgili sürpriz bir açıklama yapan Cintra, ”Mihajlovic’in ilk işi kamp yerimizi değiştirmek oldu. Bu da kulübün 300 bin euro kaybetmesi demek. Bunlar hoş şeyler değil. Biz gelecek sezon planlarımız içine Mihajlovic’i dahil etmiyoruz ve bu nedenle sözleşmesini feshettik” ifadelerini kullandı.

Sousa Cintra yeni hocayı kısa sürede açıklayacaklarını söylerken ”Yeni hocamızı Pazartesi gününe kadar açıklamayı planlıyoruz” dedi.

Sporting, 18 Haziran’da Mihajlovic ile 3 yıllık sözleşme imzalamıştı.

27 Haziran 2018 Fenerbahçe için sürpriz Bas Dost iddiası Fenerbahçe yeni sezonun ilk transferini yapmaya çok yakın. Sarı lacivertliler, Sporting Lizbon'un forveti Bas Dost'u kadrosuna katmaya çok yakın... İlgili Haberi Oku