SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Karısı Rusya’ya gitmesine izin vermemişti… Meksikalı Javier kayboldu!

Meksika’da Dünya Kupası’nın düzenlendiği Rusya’ya gelmek için karısından izin alamayan ve arkadaşları tarafından yapılan maketiyle popüler olan Meksikalı Javier’in Rusya’da kaybolduğu açıklandı.

Güncellenme: 12:01, 28/06/2018
Karısı Rusya’ya gitmesine izin vermemişti… Meksikalı Javier kayboldu!

Dünya Kupası mücadeleleri tüm hızıyla devam ederken, en ateşli ve kalabalık taraftarlar içerisinde Meksikalılar da yer alıyor. Kendilerini “Ingue Su Matrushka” olarak tanımlayan Meksikalı 5 kişilik arkadaş grubundan Javier karısından izin alıp Dünya Kupası'nın düzenlendiği Rusya'ya gelemeyince arkadaşları onu tüm dünyaya rezil etmeye karar verdiler. Zekice bir plan ile arkadaşlarının maketini yapan çılgın grup üyeleri, maketi Rusya'da 11 şehirde düzenlenen tüm maçlara götürdü.

İLGİLİ HABER Meksika taraftarı Rusya`ya gitmek için eşinden izin alamayınca... Meksika taraftarı Rusya`ya gitmek için eşinden izin alamayınca...

Popüler olan Javier isimli Meksikalı, karısından izin alıp Rusya'ya geldi. Rusya'da önce Ekaterinburg'ta, daha sonra Rostov'da görülen Javier isimli taraftar daha sonra ortadan kayboldu. Meksikalı taraftarın gözaltına alındığı iddiaları üzerine Rus polisi, Javier'in gözaltına alınmadığını ama kayıp şikayetleri üzerine arama çalışmalarının başladığını duyurdu.

Yayınlanma Tarihi:11:36,