SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Karısı Rusya’ya gitmesine izin vermemişti… Meksikalı Javier kayboldu!

Karısı Rusya’ya gitmesine izin vermemişti… Meksikalı Javier kayboldu!

Meksika’da Dünya Kupası’nın düzenlendiği Rusya’ya gelmek için karısından izin alamayan ve arkadaşları tarafından yapılan maketiyle popüler olan Meksikalı Javier’in Rusya’da kaybolduğu açıklandı.

Dünya Kupası mücadeleleri tüm hızıyla devam ederken, en ateşli ve kalabalık taraftarlar içerisinde Meksikalılar da yer alıyor. Kendilerini “Ingue Su Matrushka” olarak tanımlayan Meksikalı 5 kişilik arkadaş grubundan Javier karısından izin alıp Dünya Kupası'nın düzenlendiği Rusya'ya gelemeyince arkadaşları onu tüm dünyaya rezil etmeye karar verdiler. Zekice bir plan ile arkadaşlarının maketini yapan çılgın grup üyeleri, maketi Rusya'da 11 şehirde düzenlenen tüm maçlara götürdü.

18 Haziran 2018 Meksika taraftarı Rusya`ya gitmek için eşinden izin alamayınca... Rusya'da düzenlenen Dünya Kupası'nda Almanya'yı yenerek büyük sürpriz yapan Meksika'da taraftarlar büyük ilgi gördü. Ancak bir taraftar var ki eşinden izin alamadığı için Rusya gelemeyince arkadaşları ilginç bir çözüm buldu. İlgili Haberi Oku

Popüler olan Javier isimli Meksikalı, karısından izin alıp Rusya'ya geldi. Rusya'da önce Ekaterinburg'ta, daha sonra Rostov'da görülen Javier isimli taraftar daha sonra ortadan kayboldu. Meksikalı taraftarın gözaltına alındığı iddiaları üzerine Rus polisi, Javier'in gözaltına alınmadığını ama kayıp şikayetleri üzerine arama çalışmalarının başladığını duyurdu.