SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fox Sports Brezilya Almanya ile dalga geçti!

Brezilya'da düzenlenen 2014 Dünya Kupası'nın son şampiyonu Almanya, Rusya'da düzenlenen 2018 Dünya Kupası'nda gruptan çıkmayı başaramadı. Almanya'nın gruptan çıkamamasının ardından Fox Sports'un Brezilya edisyonu, ilginç bir paylaşıma imza attı.

Güncellenme: 09:22, 28/06/2018
Fox Sports Brezilya Almanya ile dalga geçti!

Brezilya’da düzenlenen 2014 Dünya Kupası’nın son şampiyonu Almanya, Rusya’da düzenlenen 2018 Dünya Kupası’nda gruptan çıkmayı başaramadı. Güney Kore, İsveç ve Meksika ile aynı grupta yer alan Almanya, ilk maçında Meksika, üçüncü maçında da Güney Kore’ye mağlup olarak grubunu son sırada tamamladı. Almanya, Dünya Kupası’nda grup aşamasına geçildikten sonra ilk kez gruptan çıkmayı başaramazken Brezilya basınının yaptığı paylaşım gündeme oturdu. Almanya’nın gruptan çıkamamasının ardından Fox Sports’un Brezilya edisyonu, ilginç bir paylaşıma imza attı.

2014 Dünya Kupası’nda ev sahibi olan Brezilya, yarı finalde Almanya’ya 7-1 mağlup olarak ağır bir yenilgi almıştı. Almanya’nın 2018 Dünya Kupası’nda gruptan çıkamamasının ardından Fox Sports’un Brezilya edisyonu, gündeme oturan bir paylaşım yaptı. Almanya’nın yenildiği anlarda yayın grubunun Twitter hesabından bir paylaşım yapıldı.

Fox Sports Brezilya’nın yaptığı bu paylaşım, kısa sürede gündeme oturdu, binlerce kez retweet ve beğeni aldı.

Yayınlanma Tarihi:09:15,