SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray ve Fenerbahçe yıldızlarının isyanı ‘VAR’!

Fas'ın İspanya ile oynadığı maça 'VAR' kararları damga vurdu. İspanya'nın bulduğu son dakika golü sonrası Fas'ın iki yıldızı Galatasaraylı Belhanda ve Feenrbahçeli Dirar, 'VAR'a tepki gösterdi.

Güncellenme: 10:12, 27/06/2018
Galatasaray ve Fenerbahçe yıldızlarının isyanı ‘VAR’!

Rusya’da düzenlenen 2018 Dünya Kupası B Grubu’nun son maçları nefesleri kesti. Portekiz-İran ve İspanya-Fas maçlarında, son dakikalarda Video Yardımcı Hakem (VAR) uygulamaları ile verilen kararlar sonrası grupta dengeleri sürekli değiştirdi. İspanya ve Portekiz’in gruptan çıktığı maçlar sonrası Fas futbolcuları, VAR uygulamasına tepki gösterdiler. Eski Galatasaraylı Nordin Amrabat, maçtan sonra küfürlü bir dille VAR uygulamasını eleştirdi. Galatasaray forması giyen Younes Belhanda ve Fenerbahçe’de oynayan Nabil Dirar da uygulamayı eleştirdi.

İLGİLİ HABER Yok böyle son! VAR kararı önce sevince sonra hüzne boğdu... Yok böyle son! VAR kararı önce sevince sonra hüzne boğdu...

Belhanda, maçın ardında uygulama ile ilgili olarak “VAR bizim için değilmiş” derken, Dirar “VAR büyük takımlar içinmiş… Çok kafa karıştırıcı” şeklinde tepkisini dile getirdi.

Yayınlanma Tarihi:10:06,