SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de büyük revizyon!

Fenerbahçe'de sözleşmesi 2019’da bitecek oyunculara teklif bekleniyor. Sadece yaşı ilerlemiş Valbuena ve Skrtel değil, Josef gibi takımın belkemiği oyuncular dahi değişim projesine dahil edildi.

Güncellenme: 08:42, 27/06/2018
Fenerbahçe’de büyük revizyon!

İrfan YİRMİBEŞ SÖZCÜ Yeni sezonda özellikle kiralık oyuncular üzerinde duran ve gençlerle çalışma alışkanlığı nedeniyle Phillip Cocu'yu takımın başına getiren Fenerbahçe, kadro yapılanmasında da bir değişime gidiyor. Sarı-lacivertliler, takım yaş ortalamasını düşürmek istiyor. Bunun ilk adımı da oyuncu satmak. Satılacak isimler arasında da öncelik kontratının son yılına girenler. Öyle ki son üç yılda sarı-lacivertlilerin banko ismi haline gelen Josef dahi ederini bulursa gönderilecek.

İLGİLİ HABER Volkan Demirel`in Fenerbahçe`deki geleceği belli oluyor Volkan Demirel`in Fenerbahçe`deki geleceği belli oluyor

DIRAR'DA KARAR COCU'NUN

Fenerbahçe’de, tam 10 oyuncunun sözleşmesi 2019'da bitecek. Skrtel (33) Valbuena (33), Soldado (32), Aatif (31), Neustadter (30), Josef (29), Şener (28), İsmail (28), Erten (24) ve Yiğithan (19)… Yiğithan ve Ertan dışındaki isimler, uzun vadede takımda düşünülmüyor ve değerini bulunca satılması planlanıyor. 2020'ye kadar kontratları bulunmasına rağmen Kameni (34) ve İsla (30) da ilk fırsatta satılacak. Dirar (32) konusunda ise Cocu karar verecek.