SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş'a geri döneceği konuşulan Vincent Aboubakar konusunda yeni bir gelişmenin olmadığı bildirildi. Siyah-beyazlılardan 17 milyon Euro bonservis isteyen ve kiralık anlaşmaya yanaşmayan Porto'nun aynı tavrı sürdürdüğü öğrenildi. Portekiz ekibinin bu tavrından vazgeçmediği sürece transferin gerçekleşme ihtimali bulunmuyor.

İLGİLİ HABER Şenol Güneş`ten Muharrem İnce esprisi Şenol Güneş`ten Muharrem İnce esprisi

GÖZLER BOST DOST’ ÇEVRİLDİ

Negredo’yu düşük performansı, Vagner Love'ı ise kulübe ihtarname göndermesi nedeniyle silen Beşiktaş'ın 1 numaralı santrfor adayı Bas Dost… Bu futbolcunun Fenerbahçe ile prensip anlaşmasına vardığı belirtiliyordu ancak siyah-beyazlılar da kendine güveniyor. FFP kontrolünden çıkan ve mali açıdan ezeli rakibine göre daha rahat hareket edebileceğine inanan Beşiktaş, Hollandalı'nın menajeriyle masada. Pazarlık, imza parasına yönelik.

İLGİLİ HABER Ersan`dan flaş Beşiktaş hamlesi! Ersan`dan flaş Beşiktaş hamlesi!

MAAŞI 3 MİLYON

Bas Dost, imza parası olarak 5 milyon Euro istiyor. Bu rakamı, 2-3 milyon Euro seviyesine çekmek için uğraşılıyor. Yıllık düşünülen ücret de 3 milyon Euro civarında. Özellikle Başkan Fikret Orman'ın son iki sezonda sırasıyla 34 ve 37 gol atan bu futbolcuyu çok istediği biliniyor.