SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Alper Potuk’un yeni sevgilisi Sebahat Kumaş kimdir, kaç yaşında?

Magazin basınının gündeminden düşmeyen Fenerbahçeli ünlü futbolcu Alper Potuk'un yeni sevgilisi Sebahat Kumaş... Daha önce Tuvana Türkay ile birlikte olan futbolcu aşk hayatı ile gazetecilerin sıkı takibinde. Sebahat Kumaş kimdir, kaç yaşındadır? İşte Sebahat Kumaş hakkında merak edilenler...

Güncellenme: 18:12, 27/06/2018
Alper Potuk’un yeni sevgilisi Sebahat Kumaş kimdir, kaç yaşında?

Tuvana Türkay ile yaşadığı fırtınalı aşkın ardından ayrılan Alper Potuk aşkı eski sevgislisi gibi oyuncu olan Sebahat Kumaş’ta buldu. Peki Sebahat Kumaş kimdir? 1989 yılında Aydın’da dünyaya gelen Sebahat Kumaş, çocukluk yıllarını İzmir’de geçirmiştir. Lisenin ardından erken yaşlardan beri ilgisi olduğu fotoğrafçılık alanına yönelen Kumaş, üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü’nde tamamladı.

Bir süre modellikte yapan Sebahat Kumaş 2009 yılında oyunculuğa adım attı. Arka Sıradakiler, Bahar Dalları, Adanalı, Türk Malı ve Muhteşem Yüzyıl gibi yapımlarda rol alan Kumaş, 2013 yılında ekranlara gelen Karagül adlı dizide canlandırdığı “Melek” karakteriyle popüler oldu. Bu dizinin ardından Kalbimdeki Deniz dizisinde “Diyar Sarıkaya” rolü ile izleyici karşısına çıkmıştır.