SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ali Koç’tan transferlerle ilgili kritik açıklama

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Phillip Cocu'nun imza töreninde konuşan sarı lacivertli kulübün başkanı Ali Koç, "Kiralık oyuncu modeline yoğunlaştık. 6-7 Ağustos geldiğinde takımın ana bölümü tamamlanacak" dedi.

Güncellenme: 21:00, 27/06/2018
Ali Koç’tan transferlerle ilgili kritik açıklama

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yeni teknik direktör Phillip Cocu’nun imza töreninde transferlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Hollandalı teknik adam Cocu’nun takımın başına geçmesiyle ilgili konuşan Koç, “Bizim için önemli gün. Bugün ben başkan olarak, yönetim kurulu olarak ilk defa bir hoca ile anlaştık. Gönlümden geçen başkan olduğum müddetçe ilk ve son teknik direktör anlaşması olur. Bizden beklenti yüksek. Hep beraber Comolli liderliğinde Cocu'nun teknik direktörlüğünde nice başarılara imza atarız. Cocu'ya ve ailesine hoş geldin diyoruz” ifadelerini kullandı.

Transfer ile ilgili de konuşan Ali Koç, “Hoca konusunda nasıl sıkı çalışma yaptıysak, oyuncu konusunda da sıkı çalışmalar yapıyoruz. Yaklaştığımız oyuncular olabilir. Birkaç hafta sıkı pazarlık yaptığımız oyuncular da olabilir” dedi.

Öte yandan transferlerin 6-7 Ağustos tarihine kadar önemli bölümünün tamamlanacağını dile getiren Koç, “Kiralık oyuncu modeline daha çok yoğunlaştık. Hedefimiz Şampiyonlar Ligi ilk maçına yetiştirmek. Hazırlık sürecinde iyi takımlarla oynamayı hedefliyoruz. 6-7 Ağustos geldiği zaman takımımızın ana bölümü tamamlanmış olmasını arzuluyoruz. Şampiyonlar Ligi'nde sonuç ne olursa olsun bazı transferler de olabilir” değerlendirmesinde bulundu.

Yayınlanma Tarihi:20:59,