SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Nijerya Arjantin maçı hangi kanalda, saat kaçta?

Dünya Kupası'na favori olarak gelen fakat henüz galibiyet ile tanışamayan Messi'li Arjantin, grubun sürpriz takımı Nijerya ile karşılaşacak. Kritik mücadelenin hakemi Cüneyt Çakır olacak. Peki, Nijerya Arjantin maçı hangi kanalda, saat kaçta?

Güncellenme: 21:01, 26/06/2018
Nijerya Arjantin maçı hangi kanalda, saat kaçta?

Dünya Kupası başlamadan önce hem grubunda hem de turnuvada favori olarak gösterilen Arjantin ilk iki maçta galibiyet ile tanışamayınca üst turlara yükselme şansını tehlikeye soktu. Dünya Kupası C grubu son maçında Nijerya karşısına çıkacak Arjantin’de tek hedef galibiyet. Maçta hakem Cüneyt Çakır düdük çalacak. Maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler, “Nijerya Arjantin maçı ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta?” sorularına yanıt bulmaya çalışıyor.

NİJERYA ARJANTİN MAÇI HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA?

2018 FIFA Dünya Kupası D Grubu’nda üçüncü maçlar kapsamında Nijerya ile Arjantin karşılaşacak. Bu akşam TSİ 21.00’de St. Petersburg Stadyumu’nda oynanacak maçı hakem Cüneyt Çakır yönetirken, yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Nijerya-Arjantin maçı TRT Spor’dan canlı izlenebilecekler.

ARJANTİN NİJERYA 9. KEZ KARŞI KARŞIYA

Nijerya ile Arjantin 9. maçlarında Maçta hakem Cüneyt Çakır düdük çalacak. Bu grupta 6 puanı bulunan Hırvatistan son 16 turuna kalmayı garantiledi. 3 puanı bulunan Nijerya ile 1'er puan sahip İzlanda ve Arjantin ise gruptan çıkma şansını sürdürüyor.

Yayınlanma Tarihi:18:15,