SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor Faslı yıldızın peşinde

Bursaspor'un da gündeminde yer alan Faslı oyuncu Karim El Ahmadi, transfer tekliflerini doğrularken, gözler oyuncunun ve kulübünün tercihine çevrildi.

Güncellenme: 12:03, 26/06/2018
Bursaspor Faslı yıldızın peşinde

Fas Milli Takımı ile Rusya’da devam eden 2018 Dünya Kupası’nda boy gösteren 33 yaşındaki orta saha oyuncusu Karim El Ahmadi, İspanya ile oynadıkları ve 2-2’lik eşitlikle sona eren grubun son maçının ardından Hollanda basınına yaptığı açıklamada transfer tekliflerini doğruladı. Karim El Ahmadi, formasını terlettiği ve 1 yıllık daha sözleşmesinin bulunduğu Hollanda ekiplerinden Feyenoord ile yollarının ayrılabileceğini belirtti.

İLGİLİ HABER Yılmaz Vural`dan tarihi itiraf: Ülkeye bir `İmparator` kazandırdım Yılmaz Vural`dan tarihi itiraf: Ülkeye bir `İmparator` kazandırdım

Öte yandan Karim El Ahmadi için Feyenoord’a 3-4 kulüp transfer teklifinde bulunurken, Hollanda basınında çıkan haberlerde Karim El Ahmadi’nin Bursaspor’a gelme ihtimalinin ise düşük olduğu yazıldı.

Güncel bonservis değeri 3 milyon Euro olarak gösterilen Faslı oyuncu, milli takımıyla birlikte Dünya Kupası’nda 3 maçta da forma giydi.