SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Portekiz’in yıldızı Cristiano Ronaldo cama çıktı! İran taraftarlarına bakın ne yaptı!

Portekiz Milli Takımı'nın İran ile oynayacağı maç öncesi Cristiano Ronaldo'nun otelinin önüne toplanan taraftarlar, yıldız futbolcuyu uyutmamak için çabaladı. Cristiano Ronaldo, otel odasının camına çıkarak İran taraftarlarından ricada bulundu.

SKOR DIŞ HABER Dünya Kupası B Grubu’nda bugün İran ile oynanacak maç öncesi otelde kampa giren Portekiz Milli Takımı’nın yıldızı Cristiano Ronaldo, kendisini uyutmak istemeyen taraftarlara balkondan yaptığı hareketle ricada bulundu.

23 Haziran 2018 Neymar Jr attı ablası tribünde bayıldı Brezilya, oldukça zorlandığı maçta Kosta Rika'yı 2-0 mağlup ederken karşılaşmayı tribünde takip eden Neymar Jr'ın ablası Rafaella Beckran'ın kardeşinin skoru 2-0'a getiren golünün ardından baygınlık geçirdiği ifade edildi. İlgili Haberi Oku

İran taraftarlarının tezahüratlar, kornalar, davullar ve vuvuzelalar ile uyutmamak için çabaladığı Cristiano Ronaldo, gürültüye dayanamayarak kaldığı otel odasının camına çıktı. İran taraftarlarından el hareketi ile ricada bulunan Cristiano Ronaldo, uyuyacağım şeklindeki hareketi ile sessiz olmalarını istedi.